Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem ilyen előzmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem ilyen előzmények után vagy várjam meg, hogy Ő jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Röviden: kissé bonyolult férfi-nő barátság, kicsit több, mint 15 év korkülönbség a férfi javára, csúnya/durva veszekedés után kibékültünk, beszélgettünk, azt mondta, hogy majd beszélünk és egyeztetünk újabb találkozót is... nem akarok "rajta lógni" (részben emiatt indult a veszekedés...) de olyan jó lenne beszélni Vele... 5 napja találkoztunk, írjak Neki vagy várjak még? Nekem Ő a legjobb barátom, a bizalmasom, nem akarom megbántani, nem akarok "rajta lógni..." Tudom, elég fura kérdés az ilyesmi egy felnőtt nőtől, de tényleg annyira fontos nekem ez a barátság, hogy még véletlenül sem szeretném elrontani semmivel...
2016. jan. 20. 13:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves 9! Élettársa van, plusz 5 fix "barátnője", ezen kívül alkalmi kalandjai is akadnak... szóval nem olyan típus, aki nem "mer" megtenni dolgokat... De nem ez a lényeg, hanem az, hogy én a barátságát szeretném megtartani hosszabb távon. De akkor lehet, hogy egy ilyen "hülyeség" miatt nem keres??? Úgy gondolja, hogy "hanyagolom" Őt? Akkor sem hanyagolnám el, ha tényleg lenne valakim...
2016. jan. 20. 14:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz olvasni az egészet.. nagyon szánalmas ám, hogy futsz utána, mint egy kis naiv tini, miközben ő nyilván nem érez negyedannyi kötődést (most mindegy, hogy barátit, avagy sem) feléd, mint fordítva, semmi kölcsönösség nincs benne.


Ébesztő, neki csak egy voltál a sok "barát" közül.. Most épp nincs kedve veled foglalkozni, majd elővesz újra, amikor épp kedve támad. Te pedig rohanni fogsz, mint egy szerelmes csitri.


Halkan megjegyezném, hogy onnantól, hogy belép a szexualitás a dologba, az nem barátság.


Ideje lenne alaposan elgondolkodnod ezen az egész "barátságon", és végre venni a lapot..

2016. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

>15 év korkülönbség a férfi javára


ABORT MISSION! Ez CSAK rosszul sülhet el.

2016. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!