Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti maradnátók vagy menekülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátók vagy menekülnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit fúra történetett fogok leírni. A barátnőmőn észre vettem hogy beteges a viselkedése. De ez engem nem zavar, mert evvel nem akar befolyásolni amíg együtt vagyunk. (Ne értsetek félre, nem azért vagyok vele, mert ő ilyen. Hanem azért mert szeretem, ha esetleg úgy alakulna hogy szakítanék vele, akkor sem befolyásolhatna ezekkel hisz akkor szakítok ha úgy döntök.) Féltékeny típus és nagyon ragaszkodó ez alatt beteges ragaszkodást értek. Úgy vettem észre, hogy labilis érzelmileg. Ha szakítanánk, a nyakamra járkálna , ha össze jönnék mással folyamatosan avval gyözkődne hogy az a nő nem hozzám való. Minden hülye szöveget kitalálna, magát alítaná be jónak és úgy mondaná nekem az egészet, mintha nekem csak ő maga lenne a jó nő.


Beszélgettünk és egyszer arra került a szó ha szakítanánk megölne engem utána pedig magát is. Ha pedig egy másik nő lenne a szóba azt is megölné. Nem azért vagyok vele, mert félek tőle tényleg szeretem. Ha szakítanánk én úgy gondolom, hogy akkor sem lenne másabb mint mondjuk 10 év múlva.


Meg szoktuk egymás adatait adni, mindenhova. Egyszer előfordult, hogy önkényesen belépet a fiókomba ahol, töröld lányokat. (Pedig semmi nem volt, csak beszélgetünk.) Erényesen, határozottan-rá szoltam hogy nem szeretnék, még egy ilyet meg látni. Meg értette nem fordult elő azóta ilyen.


Volt olyan, mikkor más nővel beszélgetek rá ír. Evvel a szöveggel" Ő az én barátom..."

De ezt a saját fiókjáról írja.


Anyukájával szoktam beszélgetni, volt hogy erre került a téma. Azt mondta nekem, hogy nagyon oda van értem a leányzó. Egyik barátjával sem volt ilyen mint velem.

Az anyja is fél attól, hogy valamit csinál magávval a lány ha én ott hagyom.


Most lehet hogy tényleg hülyének fogtok nézni, de amíg szeretem és boldog vagyok vele, akkor most ez miatt szakítanátók? Nem arról van szó hogy félek az egyedül léttől, mert én szeretek együl lenni. Barátnőt is tudnék, találni magamat, de én jól érzem magamat vele.


Egyszóval jól érzem magama vele, szeretem nagyon kívánom és a szex is nagyon de nagyon jó vele. Mindent meg beszélünk, szóval a kommunikációval sincsen baj.


Alapjáraton, nagyon aranyos , kedves semmi gond nincsen vele. Ezek inkább akkor jönnének elő, ha szakítanánk.


Ha pl: Lát beszélgetni egy nővel, kicsit féltékeny. De nem megy oda lelőni. Csak nekem mondja, hogy meg tépi amúgy meg nem merné. Ha a másik nő oda szólna neki, a barátnőm összehúzná magát... Csak a hangja van...:) Ilyenkor annyit szokott kérdezni, hogy tetszik? Mi tetszik benne?



2016. jan. 20. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Az első három mondatig bírtam csak, annyi helyesírási hiba van benne.
2016. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, én ettől még nem menekülnék sehová...

De adsz neki okot erre? Más lányokkal milyen célből beszélgetsz facon?

Flörtölgetnek veled, vagy csak haverjaid?

2016. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Mentalis problemai vannak, vidd orvoshoz. Ha fertozo tundogyulladasa lenne akkor gondolom nem tenned fel itt a kerdest hogy menekulj-e vagy elvezd a betegseget, hanem elvinned orvoshoz, vagy legalabb megprobalnad rabeszelni akkor is ha nem akar menni.
2016. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
diszgráfiás vagyok.
2016. jan. 20. 15:36
 5/18 anonim ***** válasza:

"Beszélgettünk és egyszer arra került a szó ha szakítanánk megölne engem utána pedig magát is. Ha pedig egy másik nő lenne a szóba azt is megölné."


Én menekülnék. Nincs nekem szükségem egy elmebeteg féltékenységi rohamokkal küzdő "overly attached girlfriend"-szerű lányra.

2016. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2. Csak sima beszélgetés, általánnos dolgokról. Mi volt ma a munkába, mi a helyzett azóta hol dolgozol stb... De igen volt, hogy egyszer a lány feltünően közeledet felém. Vagyis a volt barátnőm, de én nem foglalkoztam vele. Nem szeret orvoshoz járni, amióta ismerem még semmi miatt, nem láttam orvosnál. Nem szed gyógyszereket sem, semmit csak a természetes dolgokat. Hissz a természetes gyógymodban, teából és mindenből is csak a biót veszi. Evvel semmi baj sincsen hogy próbál tisztán étkezni/élni. Lelki turkászhóz sem megy el. De volt, hogy sikerült-rá beszélnem. De csak akkor megy el, ha én is szóval elmegyek vele. De még sajnos ezt nem tudtuk megoldani. Egy ilyen orvos pénz, most pedig a munkahelyünket intézük. Utána feltétlenűl elmegyek vele.
2016. jan. 20. 15:43
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

"diszgráfiás vagyok."

Csak nem tudsz helyesen irni. Te is hulye vagy meg a baratnod is.

2016. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Engem fúra módon nem zavar, a féltékenysége. Engem inkább más dolgok tudnak, kiakasztaní pl: a hiszti. Na attól falra tudnék mászni, szerencsére nagyon de nagyon ritkán hisztizik.
2016. jan. 20. 15:45
 9/18 A kérdező kommentje:

7.


Alaki diszgráfia, ahol az írás technikai része okoz problémát.


Az írás tempója lassú.

Az íráskép kusza, rendezetlen.

Nem tud bent maradni a sorok között.

Esetleg teljesen olvashatatlan.

A betűk túl nagyok vagy túl aprók vagy egyenetlen a nagyságuk.

Vagyis alakilag nem felel meg a korosztályi követelményeknek.


Tartalmi diszgráfia


Tartalmi diszgráfia: íráskép elfogadható, de a helyesírás nagyon gyenge. Természetesen a két probléma együttesen is előfordulhat.


Csak olvasd el, mielőtt nem tájékozodsz. Mellesleg akinek, nincs ilyen betegsége csak szimplán, nem tud írni. Abban még nem nyílvánúl meg ha hülye valaki. Lehet hogy akármenyire próbált meg tanúlni írni, egyszerűen neki nagyon nehezen ment.

Attól még lehet normális, valaki szóval előbb gondolkodj.


Elmondom neked, ez még a tanártól is függ. Lehet hogy valakinek olyan tanárja volt, aki tojt arra a gyerekre stb... Valjúk be vannak ilyen tanárok, ha te még nem is tapasztaltad.


Elmondom neked, ha lesz egy gyereked, és feltételezzük a tanárod folyton le cseszi mindenért, azt mondja nem vagy jó ebben sz*r vagy. Nem hinném hogy utána, kedvelné a matekot pl...


Amiben egy embernek, sikerélménye van sokkal jobban szereti csinálni, jobban megtanulja és profi szintre tudja csíszolni.


De írok neked még egy finom példát.


Szűz vagy és van egy lány akivel, le fekszel. De ő folyton azt mondja, milyen béna voltál, kicsi a f*rkad esetleg még ki is nevet. Ne hogy azt mond nekem hogy te legközelebb szexelni is fogsz... Egy életre megutálod, és ha még igaz lenne, hogy nem tudsz normálisan kielégíteni egy nőt. Attól még nem vagy fogyatékos...

2016. jan. 20. 15:52
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen menekülnék, mondjuk ott kezdődik, hogy egy ilyen nővrel eleve nem is kezdenék kapcsolatot, hisz az ilyen mániás magatartás azért hamar felszínre kerül. Konkrétan mentálisan sérült. Semmi hízelgő nincs a beteges féltékenységében. Mert igen, beteg és Te is az vagy, ha ezt tartósan elviseled. Egészséges ember nem marad önszántából ilyen kapcsolatban, bár engem fegyverrel sem lehetne rá kényszeríteni.Így a kérdésed okafogyottá vált. Nyilván nem is lenne kérdés mit lépj, ha objektív, de legalábbis minimálisan józan lenne az ítélőképességed.
2016. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!