Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradnátok egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. A lányt belsőleg nagyon kedvelem, viszont a probléma az, hogy mint nő, már nem tetszik, sajnos sokszor megbámulok csinos lányokat az utcán, ellenben a barátnőm túlsúly miatt nem nagyon nyeri el tetszésem :S

Lehet azt gondoljátok, hogy mekkora szemét alak felfogásom van, de férfiból vagyok. A probléma viszont az, hogy a belső tulajdonságai nagyon megfogtak. Egy szeretetreméltó, édes nő, aki tud is viszont szeretni, és akiért megérné küzdeni. Viszont a külső az, ami eléggé elgondolkodtat :S


Ti mit tennétek a helyemben ?


21/F


2014. júl. 2. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elutasító tartalmú közlendő (nem)
2014. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttetek, akkor is túlsúlyos volt, vagy azóta hízott?
2014. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha eszedbe jut az, hogy már nem vonzódsz hozzá testileg, valószínűleg már nem vagy belé szerelmes, így idő kérdése, és vége lesz a kapcsolatnak.


Végső esetben, nem tudom, milyen a Ti kapcsolatotok, de én elejtenék egy-két célzást, hátha elkezd fogyózni. Akár közösen is csinálhatnátok a dolgot,, bár kétlem, hogy előtted akarna szenvedni. Ráadásul fennáll az esélye annak, hogy iszonyatosan megbántod.


Ha más lányokat bámulsz, más nőkről is fantáziálsz, miközben a barátnőd már egyáltalán nem vonz... Mondjuk ki... Van ennek értelme?


L22

2014. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor is volt rajta túlsúly, de nem ennyi, mint most.

Ha nagyon őszinte akarok lenni, az a visszatartó erő, hogy lehetőleg biztos állása lesz, és én a végzettséget is figyelembe veszem párválasztásnál.. meg őn nem csak úgy "van a nagyvilágban, és majd lesz valami", hanem vannak céljai az életben, na meg tudom róla, h ha komolyra fordulna a dolog, akkor kiváló anya lenne belőle, és emberileg is szinte tökéletes.... Csak a külső az, ami zavar nagyon. Állandóan szégyenlős emiatt, folyton nem érzi magát jól társaságban, valamint szerintem neki a genetikája ilyen.. gyerekkorától kezdve túlsúlyos, egyszer sikerült neki lefogyni, de azt vissza is szedte kb fél év alatt.


Van az a mondás, hogy "nézd meg az anyját, vedd el a lányát".. na most, az én esetemben az anyuka az egy kb 170 cm. magas, 110-120 kg-mal rendelkező nő.

2014. júl. 2. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a mondás nagy hülyeség.


Egyébként ha ennyire tökéletes, egy szégyenlős pillanatában mondj neki valami olyasmit, hogy ,,ennyire nem vagy megelégedve magaddal? Akarod, hogy edzek veled? Én arra gondoltam, beiratkozom valami sportra. Te nem szeretnél?"

2014. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

nincsen ilyen,hogy genetikailag kövér.

többlet szénhidrát bevitel van,vagyis kalória plusz.

de ha ráguglizol,hogy szénhidrátok,valszeg azokat az ételeket fogod a címszó alatt találni amiken a bnőd él,kenyér,tészta,péksütemény,rizs,csoki,cukor.

és jól látod,főleg ha ennyire előre is gondolkozol,hogy ennek bizony egészségügyi kockázata van rá nézve is a születendő gyerekre és a felnövő gyerekre is.

gyukorbetegség,IR,tunya,egészségtelen példagép és nem utolsó sorban nem fel rá az ember farka,sőt.


amit én tennék és már tettem nem ennyire súlyos,de hasonló esetben a tanácsadás,mert én értek hozzá.

te csak akkor tudnál ezen változtatni,ha te is sportoló lennél,értenél az edzéstípusokhoz és elsősorban az étrendhez.

akkor javasolhatnál egy szálkásító diétát,edzést stb.

viszont ezekbe kalóriát kell számolni,ki kell mérni a kaját,ezért egy tunya lusta szénhidrát függő embernek ez sok lenne.

a legegyszerűbb megoldás ha te átállsz teljesen a paleolit kajálásra és szép lassan rávezeted őt is.

a paleoból hiányzik az elhízásért felelős gyors ch,vagyis rövid úton lefogy tőle akkor is ha a megszokott kalória bevitele marad.

ezt próbálnám meg egy darabig vele,aztán ha hajthatatlan és csak a ch,akkor nincs más elválnának útjaink,mert dagatra nem áll fel és az egészségtelenséget,önpusztítást sem pártolom,ez utóbbi meg elég különböző életfelfogás lenne hosszútávon.

2014. júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a paleo NEM fogyasztó diéta. a barátom családja 10 éve étkezik így, és egy dekát nem fogyott egyikük sem, pedig soha nincs szénhidrát bűnözés. utána kéne nézni, mielőtt baromságot beszélsz.


kérdező, te meg ne mentegetőzz azzal hogy férfi vagy, ez nem valami örök mentőkártya amit előhúzol, ha köcsög módon viselkedsz. szakíts szegény lánnyal, hadd találjon olyat aki nem ekkora patkány.

2014. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

olvasd el újra idióta,először átállnak a paleora,aztán ezt továbbfejlesztve elkezdenek kalóriát számolni,létrejön a deficit,vagyis szálkásító diéta és lefogy.

és azt nem írtad,hogy ti is dagadékok vagytok vagy normál testzsírral rendelkeztek?

mert utóbbi esetben miért is kellene fogynotok a paleótól?

egy szénhidrát függő bizony fogyni tőle mint az atom még akkor is ha nem számol kalóriát.

2014. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Két dolog: rettentő bántó, de ha emberként fontos neked, mondd meg neki kerek-perec az igazat. A legnagyobb taplóság úgy kitenni valakit, hogy lövése sincs, mi a bűne. Igen, megbántod, de rajta fog állni, hogy tesz-e ellene.

A másik: sok nőnél a pajzsmirigy hormonok a ludasak. Nézesse meg! sosem tudni. (Háziorvosi beutaló - endokrinológia - sima vérvétel).

2014. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kilencessel értek egyet. mondd el neki, hogy szereted, de kevésbé vonzódsz így hozzá. tedd hozzá, hogy te is hajlandó vagy bármin változtatni, hogy ha úgy dönt, hogy belevág a diétába.
2014. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!