Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti maradnátók vagy menekülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátók vagy menekülnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit fúra történetett fogok leírni. A barátnőmőn észre vettem hogy beteges a viselkedése. De ez engem nem zavar, mert evvel nem akar befolyásolni amíg együtt vagyunk. (Ne értsetek félre, nem azért vagyok vele, mert ő ilyen. Hanem azért mert szeretem, ha esetleg úgy alakulna hogy szakítanék vele, akkor sem befolyásolhatna ezekkel hisz akkor szakítok ha úgy döntök.) Féltékeny típus és nagyon ragaszkodó ez alatt beteges ragaszkodást értek. Úgy vettem észre, hogy labilis érzelmileg. Ha szakítanánk, a nyakamra járkálna , ha össze jönnék mással folyamatosan avval gyözkődne hogy az a nő nem hozzám való. Minden hülye szöveget kitalálna, magát alítaná be jónak és úgy mondaná nekem az egészet, mintha nekem csak ő maga lenne a jó nő.


Beszélgettünk és egyszer arra került a szó ha szakítanánk megölne engem utána pedig magát is. Ha pedig egy másik nő lenne a szóba azt is megölné. Nem azért vagyok vele, mert félek tőle tényleg szeretem. Ha szakítanánk én úgy gondolom, hogy akkor sem lenne másabb mint mondjuk 10 év múlva.


Meg szoktuk egymás adatait adni, mindenhova. Egyszer előfordult, hogy önkényesen belépet a fiókomba ahol, töröld lányokat. (Pedig semmi nem volt, csak beszélgetünk.) Erényesen, határozottan-rá szoltam hogy nem szeretnék, még egy ilyet meg látni. Meg értette nem fordult elő azóta ilyen.


Volt olyan, mikkor más nővel beszélgetek rá ír. Evvel a szöveggel" Ő az én barátom..."

De ezt a saját fiókjáról írja.


Anyukájával szoktam beszélgetni, volt hogy erre került a téma. Azt mondta nekem, hogy nagyon oda van értem a leányzó. Egyik barátjával sem volt ilyen mint velem.

Az anyja is fél attól, hogy valamit csinál magávval a lány ha én ott hagyom.


Most lehet hogy tényleg hülyének fogtok nézni, de amíg szeretem és boldog vagyok vele, akkor most ez miatt szakítanátók? Nem arról van szó hogy félek az egyedül léttől, mert én szeretek együl lenni. Barátnőt is tudnék, találni magamat, de én jól érzem magamat vele.


Egyszóval jól érzem magama vele, szeretem nagyon kívánom és a szex is nagyon de nagyon jó vele. Mindent meg beszélünk, szóval a kommunikációval sincsen baj.


Alapjáraton, nagyon aranyos , kedves semmi gond nincsen vele. Ezek inkább akkor jönnének elő, ha szakítanánk.


Ha pl: Lát beszélgetni egy nővel, kicsit féltékeny. De nem megy oda lelőni. Csak nekem mondja, hogy meg tépi amúgy meg nem merné. Ha a másik nő oda szólna neki, a barátnőm összehúzná magát... Csak a hangja van...:) Ilyenkor annyit szokott kérdezni, hogy tetszik? Mi tetszik benne?



2016. jan. 20. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9, 7. vagyok

Nyilvan konnyu masokat hibaztatni mert kiszurtak veled.


Ha nem lennek jo az agyban, megtalalnam a mondjat hogy jo legyek, es nem sirankoznek hogy elment a kedvem az egesztol.


Minden massal is ugyan ez a helyzet, sok dologra mondtak mar nekem hogy, ezt nem lehet, hulye vagy hozza, de ez nem akadalyozott meg semmiben.

2016. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10. Az elején hidd el nekem nem volt ilyen. A volt barátjával ő szakított. Ezt kb 1 éve kezdte csinálni, de inkább szép fokozatossan. De ha most ilyen is. Úgy gondolod, hogy ő nem érdemel párkapcsolatot? Nem lehet neki, senkije sem mert ilyen? Akkor egy szellemileg vissza maradot, de normális viselkedésel rendelkező lánynak/fiúnak sem lehet, senkije sem mert szellemileg sérült. Azt meg már írtam, hogy engem a féltékenység nem zavar. Mellesleg is elmondom neki, őszintén ha tetszik tetszik, ha nem nem de utána egyből be is fejezi. Mint írtam alapjáraton pedig, nincs vele semmi baj sem. Ezek csak akkor törnének felszínre, ha szakításra kerülne a sor. De nem kényszerből vagyok vele, kényszerből nem is tudnák. Ha nem szeretek valakit, miért lennék vele? Férfi létemre is fontos, hogy szeresem/szeresenek legyen jó kommunikácó , őszintesség, jó szex stb...
2016. jan. 20. 16:15
 13/18 A kérdező kommentje:
11. Nem siránkozok, de amikor még kis gyerek az ember, máshogy látja a dolgokat. Most itt 20 éves fejel, nem tud érdekelni, ha valaki bénának tart valamiben. Sőt ez még ősztöznő is számomra, és egyre de egyre többet gyakorlom. Még jobb nem leszek benne, akár nála jobb is.:) Persze jól esik, az is azért az embernek ha ősztőnzik. Mellesleg kis gyerekóra vissza térve, olyankor nem hinném, hogy igy gondolkoztál volna. Akkor már régen, tudatalatti dolog lenne, így nehezen lehetne feloldani.
2016. jan. 20. 16:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Lazulj, és húzz el onnan!
2016. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hogyha téged nem zavar, és szereted, akkor miért szakítanál vele?

Ha már átlép egy bizonyos határt, erélyesen rászólsz, észreveszi magát - ahogy le is írtad.


27N

2016. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha te diszgráfiás vagy, akkor én vagyok Leila hercegnő. A netről én is be tudok másolni mindenféle hülye betegséget kifogásként. Figyelj inkább oda nyelvtanórán!
2016. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként mi a tökömért kell ennyire rákattanni az írására? Milliószor rosszabbakat olvastam már...
2016. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért ha valaki elmebeteg ,talán még jobb ember,biztos probál ő is szép lenni,és még ha lelki eredetű probál küzdeni vele,nem tudhatod min ment keresztül,lehet nem is az.Nem egyből,őt kell megbántani,hanem,hogy mibe nőlt.fel min ment keresztül,amilyen ö ilyen lett,de lehet egy rendes nő.De attól nem kell bevenni tudja fene milyen gyógyszereket,elég nagy baj ha valakit ,mint öt elment egy orvoshoz,ilyet nem lehet gyógyszerre kezelni,neki is olyan életet kéne élni mint másnak szeretetbe lenni stb.Attol ha valaki pl fogyatékos a legkönnyebb megszólni,i.kább tamigatni kena amit akar.Kislanykoraba is oda kellet volna figyelni az ilyen ,hogy ne vegyen be gyogyszerekre,meg a taplalkozasra,amit irtal ,ugy tunnik h a lány nem is kapot szeretett
2016. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!