Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mivel jellemeznétek egy olyan...

Mivel jellemeznétek egy olyan államot, ahol vallása, származása alapján megkülönböztetnek embereket, és közfelháborodást, tiltakozást vált ki, ha az adott ország vallását gyakorló ember egy másik vallású emberrel jár együtt?

Figyelt kérdés
Volt egy hasonló kérésem nem olyan régen, de sajnos kitörölték, pedig minden szabályt figyelembe vettem a kiírás során. Természetesen választ nem kaptam, hogy miért lett törölve. Na de a szabályzatban az is áll, hogy nem lehet felülbírálni a moderátorok döntését, úgyhogy én ezt most nem is teszem meg, mert a végén még akár jogosan is törölhetik a kérdésemet.

2014. jan. 28. 20:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
Nácizmusnak.
2014. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%

Izraelre gondolsz?


Bevallom én is féltékeny vagyok a politikájukra, Magyarországon is meglehetne valósítani hasonlót.Persze kicsit konszolidáltabban, mert ez a "zsidó ember nem járhat norvég kereszténnyel", szerintem túlzás.

2014. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

" Magyarországon is meglehetne valósítani hasonlót."


Akkor egyből "nácifasisztaharisnyatarisznya" lenne az ország!

2014. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi zsídó és a nõ nem zsídó akkor a gyerekük nem lesz zsídó, mert az örökléshez zsídó nô kell. Naggyából ha jól tudom így van.
2014. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Igen, Izraelre gondolok. Úgy tettem fel a kérdést, hogy mi vagyok akkor, ha nem jövök össze egy lánnyal, csak azért, mert ő zsidó. Egyből jött a rengeteg komment, hogy antiszemita, náci stb. Aztán megkérdeztem, hogy és mi van, ha ennek az inverze áll fenn. Persze mindenki megilletődött, és nem tudtak mit mondani, mert ugye Izrael olyan mint a halott: vagy jót, vagy semmit.

Sajnos nem követtem utána figyelemmel, hogy milyen válaszok érkeztek, de utólag sem nézhettem meg, mert törölték érthetetlen okokból.


Szóval akkor 1. hozzászóló, Izrael szerinted náci állam? Vagy, tudván, hogy Izraelről van szó, esetleg megváltoztatod a véleményedet?

2014. jan. 28. 20:43
 6/34 anonim ***** válasza:
76%

Magyarázni kell ezt még? Ezek a rasszista nácik, nem mi...

http://www.youtube.com/watch?v=Xbk6yRFNkn0

2014. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy lánnyal azért nem jössz össze mert zsidó akkor igen is antiszemita vagy. Mert az a antiszemita aki a zsidókat nem szereti.

Ha jól emlékszem azzal a hírrel kapcsolatban írtad ezt h Benjámín Netanjáhú fia nem zsidó lánynak udvarol. Na most ha azért azt megsúgnám h itt az ortodox zsidóság emelte fel a szavát akik még betartják a vallás minden egyes törvényét. Az ortodoxok Izraelben kisebbségben élnek, tehát nem egész Izrael háborodott fel ezen.

Tegyük fel Magyarországnak a miniszterelnökének a gyereke össze jön egy cigánnyal, négerrel nem fog az egész ország ezen felháborodni, de biztos lesznek (főként jobbikos) emberek akik fel fogna háborodni és ennek hangot is fognak adni. Innen pedig nagyon jól látszik h hiába próbáljátok a zsidóságot vmi rasszista nemzetnek beállítani még a miniszterelnök fia is össze jönne egy nem zsidóval, csak a vallási fanatikusok hőbörögnek, de a keresztény fanatikusok között is van bőven sok hülye.

2014. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 meszike91 ***** válasza:
100%
Szélsőségesen vallásos állam.
2014. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
56%
A Felvilágosult Értelem Szigete az Ostobaság Sötét Tengerén.
2014. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

7-es, az utolsó mondatod mindent elárult.

Szóval szerinted a fanatikus ortodox zsidók nem hülyék, csak a fanatikus keresztények.... Azért ennyire nem kell nyalni, itt most talán nem figyelnek, úgyhogy lazíthatsz.

És mi van, ha én azért nem jövök össze, mert keresztény vagyok, és nem tudnám elviselni a vallási különbségeket?


Valamint az előbb linkelt riportból az is világossá válik, hogy ez nem csak az általad kisebbségnek titulált zsidók között okoz közfelháborodást, hanem a többség részénél. És ezt az mtv csinálta, ami eléggé filoszemita....

Szóval hiába mosakodsz.

2014. jan. 28. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!