Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én magam dolgozom, és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én magam dolgozom, és van annyi jövedelmem, amiből el tudom tartani magam, túl nagy elvárás, hogy a leendő páromnak is legyen munkája, és annyi jövedelme, amiből magát fenn tudja tartani önállóan, legalább hasonló szinten, mint én magamat?

Figyelt kérdés
30-as korosztályba tartozom, és ebben a korosztályban is gondolkodom társként. Nem dőzsölök, de elég.
2016. jan. 21. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem is értem, hogy ez mégis miért lenne túl nagy elvárás egy 30 feletti férfival vagy nővel kapcsolatban, ha munkaképes.
2016. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már 20-as korosztályban se lenne nagy elvárás normális esetben. :)


2x/F

2016. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne az alap!
2016. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alap!
2016. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
abszolút jogos elvárás.
2016. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
Elég furcsa, ha neki nincs. Akkor mégis hogyan él?
2016. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt vannak, akik fel szoktak háborodni, ha valaki ezt a tényezőt is figyelembe veszi. Szerintem pedig hosszú távon fontos (egy kor után főleg), mert semmit sem adnak ingyen.

Vannak olyan ismerőseim, akik éppen hogy megélnek és el vannak adósodva, mert hol ezt nem tudják fizetni, hol azt, de nekem az az életmód nem perspektíva. Apám is szegényen nőtt fel, igaz, az ő szüleinek a háborús időszak húzta keresztbe az életét, és azért alakult úgy, de apám mindent megtett azért, hogy abból kimásszon, és sikerült is neki.

2016. jan. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!