Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos lenne a szakítás? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne a szakítás? Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan két éve vagyunk együtt. De egyszerűen nem értem, azt a kérdést amit ki tett ide. Akkor nagyon össze voltunk veszve, de én akkor sem tartom ezt kifogásnak. Azt írta ki.: Párkapcsolatra vágyik, fiú barátokra és kalandokra. Én azt hittem, korrektek és őszinték vagyunk egymáshoz. Én nem kértem tőle, sokat csak azt hogy őszinték legyünk egymáshoz. Én elmondok neki mindent, és azt hittem ő is nekem. Volt hogy mondtam neki, hogy ismerkedhet mással én is ismerkedem. Én tényleg vágytam arra, mert fiatal vagyok. Ő kicsit idősebb nálam, de hamar-rá döbbentem arra hogy nála, jobb senkivel sincs a szex. Ott volt, a lehetőség miért nem tette akkor? Nem nem arról van szó, hogy megcsalt volna . De ha a kalandokra vágyik, akkor tegye azt amit szeretne és vágyik-rá. Nem kötelező nekünk, párkapcsolatba lenni, miért nincs benne annyi hogy a képembe mondja? Talán azért, mert fél attól hogy máshogy fogok-rá tekinteni? Azt is meg értem, hogy nincs szexuálisan tapasztalata. Én vagyok neki, az első szexuálisan zaklatták és nagyon nehéz volt, szexuálisan kiteljesednie neki. Az a helyzet, hogy anno is másokkal volt elfoglalva. Hogy ide oda mennek, hogy mekkora k rva az a nő. Nem egyszer mondtam neki, hogy ne mással foglalkozzon hanem saját magával. Mert szerinte, a r bancos kinézetűek, viselkedésűek becsülik. Olyan is volt, hogy felkínáltam neki, hogy hármasozunk. Másik nővel belement, de ott sem akart teljesen le vetkőzni. Melltartó, bugyit magán hagyta. De másik férfibe meg nem lenne benne. Idézem amit nekem mondott.: Nekem nem kell más férfi, nem kívánok más férfit.


idézem.:

Hármasról pedig.: Nem mert én nem vagyok olyan nő. Utána nem érezném magamat jól.



2016. jan. 21. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nézd, számomra az zavaros, hogy TE mit szeretnél? Egy működő, bensőséges párkapcsolatot vagy szimplán jó szexet a semminél kicsit erősebb kötődéssel?

Ha az első a válasz, én nem gondolom hogy folytatni kéne. Mert valóban, a bizalom az alapja a párkapcsolatnak, mindegy hogy 13 vagy 73 éves az ember. Most mondanám hogy talán csak nem akar megbántani, stb, stb, de úgysem tudhatjuk benne belül milyen motivációk vannak. Gondold át hogy te mit szeretnél, és hogyan látod magad 3 hónap, 1 év, 5 év múlva és hogy vele ez kivitelezhetőe.

2016. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zavaros az egész! Leírás alapján se nem szexkapcsolat se nem párkapcsolat!!!
2016. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem legfőképpen azt bánt, hogy evvel úgy érzem nem képes őszinte lenni velem. Beszélgettem vele, azt mondta hogy akkor össze voltunk veszve. És amikor ő ezt a kérdést tette ki. Akkor én is csajoztam, de nem ebben van a lényeg. Nekem az esik rosszul hogy hazudik.... Azt is mondta akkor már meg tette volna, és hogy ennyire nem ismerem két év alatt. Ő csak barátokra is vágyik, az igaz hogy nincsnek barátai. Azt mondta, úgy írta ki a kérdést, hogy ezek a dolgok ki maradtak az életéből. De ez nem igaz már magán, a kérdésen látszott hogy nem így van. És azt is oda írta a végére, hogy nagyon vágyik erre. Akkor valószínűleg egyértelmű a dolog.
2016. jan. 21. 15:21
 4/13 A kérdező kommentje:
Én akkor is mindenről beszámoltam neki, mindent el mondtam. Nincs vagy nem volt, olyan amit nem. A saját szememmel láttam, a kérdést és még próbálja kimagyarázni. Innentől kezdve, szerintem már nincs miről beszélnünk.
2016. jan. 21. 15:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Fiatal, tapasztalatlan, lehet hogy nem tudod elnyalni, megujjazni jól, és még 1000 ok lehet!

Ha lehet beszéld meg vele a problémákat őszintén. És ne akadj ki azon amit kíván. Ha nem megy, akkor lépjetek tovább, békével.

2016. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Mindent meg teszek érte, szexuálisan is. Kérdeztem tőle, neked hogyan jó? Sokszor mondja hogy milyen jó volt stb... Ha arra kérem hogy őszinte legyen, akkor elvárom hogy ebbe is. Ha elmondja őszintén, nem fogok megsértődni hanem megértem és próbálok tenni érte hogy jó legyen. Számtalanszor megkértem, teljesen mind1 hogy miért a lényeg az ebből látszik hogy nem illünk össze. Szerintem a kommunikáció fontos egy kapcsolatba, de ha ő erre nem képes és csak egyoldalú,várja a sült galamból akkor ez van. Ez csak egy lapáttal tett az egészre. Anno hazudott nekem nem egyszer, akkor is tagadott közben meg én tudtam az igazságot. Elnéztem neki, és ez már másfél éve volt, azóta nem tapasztaltam volna rajta hogy hazudna. Nehezen de sikerült szép lassan, a bizalmat felépíteni. De evvel és a múltkori füllentésével teljesen oda a bizalom.
2016. jan. 21. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor is jogos lenne,ha lany jo kislanyos es szereti a baratjat,nem is volt fiu baratja sem,ezrt irta ki a kerdest,es szüz a lany,soha se menne bele a kalandokba,meg ha fizetnének neki akkor sem,es a barátját nagyon szereti,meh is ölné magát ,de a barátja csajozott mellete,több mint barátság van köztük,bizalom is meg van,a lány minden elmond neki,meg ha leszolitja a baratha akkor is.És nagyon szereti,csak is azert rakta fel h nem volt fiu baratai,27eves es szuz ti elhiszitek neki h pont o akkar kalandot?
2016. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak sex veget,en nem is vagyok fontos ha valakut szeretunk akkor sajat enjet szeretjuk ?Hazudtam?
2016. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hagyom magam,akkor is megmutatom,h nemfognak meghazuttolni engem,en igenis szeretem ot ha o ilyen ,akkor megmutatomm h ez egy felre ertes es igen is letezik ez a jo kislany addig harcolok az igazamert en ötszeretem meg ha o csajozott is ,csak o nem annyira ha szeretne nem irkodna mas csajoknak badoon
2016. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg kefel a volt baratnojevel is,meg beszelget mas lanyokkal,hott en mas fiuval nem isstoktam.nagyobbbecsbe van tartvaaz a Volt baratnoje,aki megcsalta,oda ment b,szni amikor ossze voltunk veszve,h uricsen,akkor neg en vagyok a szemet,?
2016. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!