Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres az exem, ha ő dobott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres az exem, ha ő dobott?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve szakítottunk. Nem rég elköltöztem vidékre, azóta minden áldott nap keres. De néha egész apró hülyeségekkel ír rám, ami egyértelmű, hogy csak ürügy. Volt, hogy nem írtam neki vissza, ilyenkor kifakadt, hogy ő még mindig nincs túl rajtam, és több idő kell neki. WTF? Ő dobott ki.. A másik meg, hogy folyamatosan felhozott doglokat a párkapcsolatunkból, hogy ez- meg az mennyire jó volt. Mit szeretne? Lehet megbánta, hogy kidobott?

2016. jan. 5. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sőt, több mint valószínű. Pontosan miért dobott ki?
2016. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De ha te továbbra is válaszolsz neki meg beszélsz vele akkro azt fogja hinni, hogy te is akarsz tőle valamit. Ha nem akarsz semmit akkor fejezd be vele a locsi fecsit.
2016. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te vagy olyan h..lye hogy reagálsz is a megkeresésére, akkor így jártál. FB-on tiltás, vagy nézd levegőnek, egyszer csak abbahagyja. Feltéve, ha téged egyáltalán nem érdekel ez az egész, és már lezártnak tekinted a dolgot.
2016. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le ha nem akarsz tőle semmit, az majd megold minden problémát:D
2016. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En folytatni akartam de o meg nem akarta mert felt h megint hamar szakitas lenne. Most viszont nem tudom mi jar a fejeben. Amigy 24F vagyok, o 22L
2016. jan. 5. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!