Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek ezek a jófiú, rosszfiú féle általánosítások?

Figyelt kérdés
Komolyan azt hiszik, hogy a világ ennyire fekete fehér ennyire egyszerűek lennénk? Emberi személyiség nem ilyen egyszerű, ha jobban megismerünk valakit látjuk, hogy mennyire komplex a személyisége. Erre az internet tele van ilyen szennyekkel, amik rohadt idegesítő okoskodó szövegekkel van tele. Miért ilyen gyerekesek?
2016. jan. 22. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A kategóriákra a könnyebb eligazodás miatt van szükség.

Egy ember minél nehezebben tájékozódik a világ dolgaiban, annál nagyobb szüksége van az ilyen skatulyákra, illetve annál kevesebb skatulyába próbálja berakni az őt körülvevő dolgokat.

Fekete-fehér, szép-ronda, jó-rossz. Egyszerű lélek egyszerű világban érzi jól magát.

2016. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem idegesítenek ezek az egyszerűségek olyan mintha valaki élvezné a szarban dagonyázást és lusta kimászni belőle. Igenis kellenek az összetett dolgok, mert attól fejlődünk, de az olyan cikkek amiket mondtam, meg az ilyen átlagos, átlagon felüli, aluli általánosító baromságok inkább mélyítik az emberekben a szorongást és az agresszivítást, minthogy fejlődnénk. Ha tehetném törölném az ilyen idióta cikkeket, írásokat na meg itt egy jó pár kérdést, mert rossz látni mennyi idióta buta ember van, akik másokat fertőznek meg a primitívségükkel.
2016. jan. 22. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ilyen. Nem kell velük foglalkozni. Az én szememben igénytelen, aki meg se próbálja árnyaltan látni a világot.
2016. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!