Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogy kezelhetném ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy kezelhetném ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már sokszor megkaptam, hogy férfi agyam van, a legutóbb a szerelmi életem, szexuális vágyaim kapcsán. Nem tudom mennyire igaz egyébként, de teszek egy próbát, hátha valaki még ilyen rajtam kívül.

Világ életemben fiús voltam. Gyerekként babázás helyett a műhelyben barkácsoltam, faragtam. Sminkelés, öltözködés helyett inkább autópályát építettem és azzal játszottam. Már gimiben is alapvetően fiú barátaim, haverjaim voltak, két bizalmas barátnőm van csupán. Ez egyetemen sem változott.

És most azt érzem, hogy egyszerűen nem bírok a véremmel. Nagyon szeretem a páromat, vele képzelem az életemet, tőle szeretnék gyerekeket, de egyszerűen megőrülök néha a főnököm iránt érzett vonzalmamtól. Nincs apakomplexusom, 8 évvel idősebb csak nálam, és amellett, hogy a főnököm, a munkatársam is, sokat dolgozunk együtt. Egyszerűen él bennem a vadászösztön, amit persze igyekszem elnyomni.


Most valamivel csökkent az érzésem az elmúlt pár héthez képest, és tudom, hogy ez nem fog elmúlni, inkább arra kérnék tanácsot, hogy ezt hogy tudnám kezelni.

Nem akarok váltani, a páromat szeretném társamul.

Egyszerűen úgy érzem, tudom, hogy én ilyen vagyok.. Ha szakítanék, nem lenne jobb a következőnél és az azt követőnél sem.

De hogyan fogadhatnám el, hogy én ilyen vagyok?


2015. okt. 20. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak,hogy félre akarsz kefélni,semmi köze sincs a fiús természetedhez.Inkább ahhoz,hogy otthon hiányzik neked valami,amit így akarsz pótolni.Rossz úton jársz.Inkább a saját kapcsolatod rendbe tételén kéne fáradoznod,mert amit csinálni készülsz,az nem biztos,hogy megéri.A főnököd talán könnyebben túl tud lépni,ha nem úgy sikerülnek a dolgok,de te nem biztos.Utána meg majd úgy kell egymás szemébe nézni.Nem egy hálás dolog,köszi.
2015. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs megcsalni, nem készülök semmire. A kapcsolatomba pedig minden energiámat belefektetem, de napi 8 órát együtt vagyunk a főnökömmel, ezt nehéz elkerülni.
2015. okt. 20. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott lesz a kísértés mindig. Fel kell mondanod, más helyet keresned, vagy más részlegre rakasd át magad, mert le fogsz vele feküdni, és borulni fog minden.
2015. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok:-))


En fel ondtam anno, semmivel nem lett jobb kiveve annyibol h nem latjuk egymast napi szinten de ugyanannyit gondolunk egymasra, persze nalunk tobb mint kemia.


Szoval a helyzet az, h ha ez valami eros kemia az ketfelekepp mulik el:


Ha megeled


Illetve ha megeled.


Ennyi, mert mas melohelyen mas kisertes lesz, de mindig lesz, mert a vadaszoszton egyszeruen ilyen, ezert gondolom h sztem felesleges meloheoyet valtoztatni:-)


Nekem most a jelenlegi munkahelyemen van ez a kemia dolog, eszemben sincs felmondani:-)

2015. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem látom értelmét a munkahelyváltásnak, mert tudom, hogy ez máshol is kialakulhat.

Megélni nem szeretném.. Vagyis de, egy részem, de tudom, hogy nem helyes és nem szeretném átverni a páromat. Csalódnék magamban mivel a kapcsolatunk az őszinteségre épül. Ennyi még belefér nekem, de egy megcsalást nem tudom hogy viselne el a szívem.


Kitalálok majd valami mást hogy hogyan élhetném ki ezt a vadászösztönt úgy hogy bárki ténylegesen megkísértsen. Majd tanulok ebből.. Egyébként mást nem veszek észre. Csak a párom és a főnököm. Mások nem érdekelnek.

2015. okt. 20. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!