Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha egy lány nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz, de akkor hogy sportol?
2016. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Titusztitusz ***** válasza:
Nagyon...
2016. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek en ilyen not, bamuljak mindig az utcan mert latszik a bimbije es ez eleg feltuno. De jo kis cickoi vannak, mint egy fiatalabb csajnak. :)
2016. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Tkp az a gáz, hogy a tinik a még semekkora patanásukat is melltartoba dugják. Ha még nem ereszkedett meg, nem log a mell az a jo neki ha hagyják a tartoizmokat dolgozni. Ugy igazán szép.
2016. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lóg, akkor semennyire, mivel nincs is rá ok, hogy hordjon.

Ki jár kerekesszékkel, amíg van két használható lába?

2016. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz alapvetően, gyakran én sem húzok (főleg nyáron, még az is melegítsen?!), van olyan póló, amivel nem gáz.


Viszont azért ha egyáltalán nem húz fel, semmilyen eseményre, olyan blúzokhoz vagy felsőkhöz, amihez láthatóan szükség lenne rá (és nem is csak azért, mert átlátszó lenne vagy valami), akkor az elmond valamit az ember öltözködési kultúrájáról (azaz, annak hiányáról).

2016. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!