Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta a társkeresőn beszéltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a társkeresőn beszéltünk, teljesen megváltozott (élőben) és picit távolságtartó lett, de miért?

Figyelt kérdés

Egy városban lakunk, évek óta ismerem a nőt.

Régebben (kb. 3-4 éve) sokat találkoztunk (bolti eladó) napi szinten, többször is éreztem hogy bejövök neki, de volt barátnőm így nem mentem bele a "játékba".

Az elmúlt években már ritkábban találkozok vele, de a jó viszony ugyan úgy fennmaradt köztünk, néha beszélgetünk váltunk pár szót, mindig mosolyog rám kedvesen, érzem hogy ha nyitnék felé akkor nem mondana nemet.

Nem olyan rég felfedeztem, hogy ő is fent van egy társkeresőn, tudtam hogy volt neki barátja még a nyáron láttam is őket együtt, gondoltam akkor a kapcsolatának már vége, ha társkeresőre regisztrált.

Ennek örömére (tényleg megörültem hogy egy ismerős arcba futottam) pár napja ráírtam -nem ilyen sablon dumával, próbáltam kicsit lazábbra venni a figurát.

Na mindegy nem is ez a lényeg, hanem hogy amióta ráírtam nem találkoztam vele, (ő egyébként normálisan visszaírt) tegnap viszont összefutottunk a boltban, de nagyon távolságtartó és "rideg" volt velem.

Nem tudtam vele beszélgetésbe bonyolódni mert sokan voltak.

Mikor kiszolgált éreztem hogy zavarban van, főleg mikor bementem hozzá és meglátott (régen mindig mosolyogni szokott ilyenkor) most szinte fapofával nézett rám.

Picit el is bátortalanodtam ezért, és nem mertem rákérdezni a társkeresőre, pedig szerettem volna.

Mikor ráírtam "örömömben" nem volt semmi nagy levelezés, én ráírtam ő pedig válaszolt ennyi, utána már nem írtam vissza mert gondoltam majd személyesen ha találkozok vele akkor "kivesézzük" ezt a társkeresős dolgot.

Szerintetek mi lehet a baja amiért kb 180°-ot változott az eddigi felém tanúsított viszonya?

Lehet hogy simán csak zavarban volt?

Egyébként nem olyannak ismertem meg aki zavarba jön egy ilyentől, egy picit vagányabb és beszédesebb nő volt mindig, legtöbbször ő kezdeményezte a beszélgetéseket régebben.

Nem tudom most mi lett vele, és azt sem hogy most érdemes lenne e megkérdeznem mi a baj (már ha van egyáltalán) vagy hagyjam mert ezzel még kínosabb helyzetbe hoznám magam...?

Mindketten 30 felett vagyunk, bocs ha hosszú lett.



2016. jan. 24. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarban volt, és az is lehet, hogy mégsem jössz be neki annyira, mint gondolod.
2016. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!