Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy bombanőt, tudomáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy bombanőt, tudomásomra jutott, hogy szűz, sosem gondoltam volna, hogyan érdemes megközelíteni?

Figyelt kérdés
Gyönyörű nő, viszont, ami érdekes, hogy 22 éves...nem tudom hova tenni, mert egyszerűen a külseje alapján annyira vonzó, hogy azt gondolná az ember minimum 1 komoly kapcsolata biztosan volt. Személyiségre kevésbé ismerem, egyik haverom barátnőjének a barátnője, bizalmasan közölte az infót, nagyon kedves lánynak tűnik, és valóban csodaszép.

2016. jan. 24. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy. Ha egy lány ennyi idősen szűz, akkor annyira válogatós, hogy senki se néz ki elég jól számára.
2016. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is ismerek ilyet,és kezdetben én is alig hittem el hogy ez lehetséges :)

Szerintem a lényeg,hogy ne kezdj el agyalni hogy miért nem volt senkivel, mert azzal csak feleslegesen flusztrálod magad. Inkàbb ismerd meg egy kicsit jobban a személyiségét, ha az jobb akkor kèrd meg a haverod hogy kérdezze ki ezügyben a bnőjét..mert ha ismered a személyiségét,az támpontot adhat hogyan közelíts hozzá..ja,és mindjárt Valentin nap ;)

2016. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező ha azt szeretnéd hogy észrevegyen egy ilyen nő,minimum az életét kellene megmentened valahogy!

Szervezz meg egy ilyen szitut aztán hajrá!

2016. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem defektes, mert 22 évesen még nincs szétk**va. Bár aki azt gondolja, hogy ez probléma, azzal nagy bajok lehetnek!
2016. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hajrá;)
2016. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy különc vagy nagyon zárkózott, attól még, hogy szép, biztos ki tudja szűrni, ha valaki csak dugni akar vele, ezek szerint.
2016. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy beképzelt lenne, túlzottan zárkózottnak sem tűnik, bár lehet valójában az, csak jól palástolja.
2016. jan. 24. 23:18
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy ilyen jegkiralyno tipus,tehat nehezen megkozelitheto.Lehet hogy nagyon valogat.De tetszene ilyen lany egyebkent,imponal hogy nem volt pl egy rakas egyejszakas kalandja.
2016. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm teli van ilyen szebbnél szebb barátnőkkel,akik 20 éves koruk felett találtak barátot maguknak,mert egyrészt nem merik őket megszólítani,másrészt válogatnak.
2016. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyet 25 évesben is
2016. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!