Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves (szűz) férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves (szűz) férfi és egy 16 éves lány között meddig működhet egy kapcsolat? Érdemes közbe avatkozni?

Figyelt kérdés

Egyik gyerekkori haverom akit már több mint 15 éve ismerek, most valahára összejött ezzel a csajjal.

"első szerelem" mióta összejöttek se híre se hamva a srácnak, éjjel nappal a csajjal van, telefonon elérhetetlen, és lassan már másfél hete nem hallani róla semmit.

Dúl a szerelem ezerrel, persze megértem mert ami másnak 15 évesen összejött, az most neki 30 évesen sikeredett, szóval ezért most kicsit rózsaszín ködben úszik a buksija.

Na de mi lesz ha x idő múlva dobja a csaj?

Mert szerintem egy ilyen kapcsolatnak legkésőbb nyár közepe felé reszeltek, a csaj még nagyon gyerek, ismerem látásból meg láttam a fészbúkján milyen óvoda szintet ad elő.

Szilveszterkor jöttek össze, én már akkor mondtam neki hogy max dugd meg de nehogy leállj vele, természetesen ez a hülye meg szerelmes lett belé, első csaja ha minden igaz már el is vesztette vele, szóval most a csaj a szent Grál neki.

Azt mondanom se kell, hogy a haverom nem egy szegény gyerek, nem is gazdag de elég jól keres, és amilyen ökör a csajra elfogja baxszni a lóvéját.

Na már most szerintetek észhez kéne térítsem, vagy hagyjam had tanuljon a saját kárán?

Egy minden tekintetben végtelenül szende és naiv férfit képzeljetek el, tele jóindulattal, potenciálisan kizsákmányolható préda.


2016. jan. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljon a saját kárán, máskülönben mindig ilyen marad.
2016. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát itt szerintem inkább a lánynak kéne vigyázni, mert elképzelhető, hogy ez a pasi nem fogja tudni feldolgozni, ha szakítanak. Esetleg zaklatja majd.
2016. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nagy a köd, úgy sem tudod észhez téríteni. Majd tanul a saját kárán.
2016. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha 30 évesen az első nője akkor inkább hagyd egy ideig hogy élvezze ki. Már elég sokat várt rá :)


"nem egy szegény gyerek, nem is gazdag de elég jól keres,"


Konkrétan? 150 ezer? 500 ezer?

Az ilyen tinilányoknak ez nagyon imponál és szeretnek erről dicsekedni a suliban a barátnőknek. Főleg ha valami jó autóval megy érte, stb..

2016. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Haverod agyilag megmaradt 15 évesnek.

Inkább ez a baj.

Addig nem is kell korban hozzáillő nőnek.

2016. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, ez az ő élete. Sajna neki most sokmindent be kell pótolni és megtanulni.
2016. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a haverod is leragadt egy szinten,a csajjal meg mindezt kiélheti.Még együtt vannak? Ha igen,addig a pasasnak hagyd,hadd örüljön,hogy összejött valaki,ne avatkozz közbe.Ha kihasználja a lány,a haverodnak is idővel kialakul egy szűrője,hogy elkerülje a pénzéhes ribizliket vagy nem.
2016. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!