Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt a párom megkérdezte, hogy mi lenne, ha hosszabb távon is összekötnénk az életünket. Amikor megkérdeztem, hogy mire gondol, elővett egy kis füzetet (katalógust) amiben gyűrűk vannak és mosolyogva elém tette, utána annyit mondott, hogy szeretne elvenni feleségül. Nem tudtam mit válaszolni, annyira zavarba jöttem, három éve élünk együtt, őszintén szeretjük egymást. De a múltbéli életvitelem miatt, félek, hogy nem lennék jó feleség.

2016. jan. 25. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A multbeli eletviteled nem akadalyozhat meg abban hogy jo feleseg legyel. Te dontesz hogy fogsz viselkedni, nem az hogy mit csinaltala a multban. Vagy nem?
2016. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy a múltbéli életviteled miatt nem lennél jó feleség? Ennyi erővel a múltbéli életviteled miatt jó barátnő sem vagy, nem? Vagy mire gondolsz konkrétan?
2016. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináltál a múltban?

Nem értem, miért hagynak ki kérdezők ilyen lényeges információkat. Ilyenekre úgyis rákérdeznek.

2016. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
#3, sok kerdest csak azert irnak ki mert nincs kihez beszelniuk aki meg is hallgatja oket, maguk sem tudjak mit varnak.
2016. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek,(a hármasnak kiemelkedően) Elnézést kérek, nem írtam le a konkrétumot Nem részletezném újra, itt ebben az általam feltett kérdésben mindent leírtam http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__74837..
2016. jan. 25. 15:37
 6/21 anonim ***** válasza:

Elolvastam a másik kérdést is és ezt is.

Szerintem tedd össze a kezed, hogy 27 évesen van egy 3 éves párkapcsolatod, és a fiúd a kezed akarja megkérni.

Fordított esetben meg az lenne a bajod, hogy "jaj mit csináljak 3 éve vagyunk együtt de a pasim nem akar elvenni". Mert márpedig előbb-utóbb ez jön.

2016. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Összeteszem a kezem, őszintén szeretjük egymást.
2016. jan. 27. 08:27
 8/21 dodi01 válasza:
Az olvasottak alapján az a minimum hogy igent mondasz neki mert neki köszönheted hogy most ott tartasz ahol. És ha megkéri a kezed akkor szerintem nincs mitől félned.
2016. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy neki köszönhetek mindent. Álmodoztam nemegyszer erről. De olyan váratlanul ért.
2016. jan. 27. 14:47
 10/21 A kérdező kommentje:
A mai nap igent mondtam.
2016. jan. 28. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!