Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyem egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem egy normális kapcsolatra a mai világban, ha ilyen a felfogásom?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy régimódi vagyok, de ha ismerkedésről van szó, akkor elvárom, hogy a férfi kezdeményezzen, hogy küzdjön értem, úgymond udvaroljon. Nem fekszem le pár nap után senkivel, szeretem megismerni őket.


Ahogy észrevettem, a mai világban ez nagyon nem divat már és ha a férfi ilyen nővel találja magát szemben, aki az első próbálkozásra nemet mond, vagy nem úgy alakul elsőre és nem adja magát az első pár találkozás után, akkor feladja, majd jön a következő áldozat.


Egyszerre több nőnél próbálkoznak és amelyik horogra akad annál megállnak.


Én viszont szeretném, ha küzdenének és nem csak 'egy lennék a sok lehetőség közül'



22 éves vagyok, már volt 2 komoly kapcsolatom, mindkettő férfi küzdött értem, nem adták fel.


Van még remény ilyen férfira?


2016. jan. 25. 19:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Direkt írtam férfit, nekem a férfi a 22 évesnél kezdődik, akinek vannak tervei és nem csak a csajozás meg a buli az életcél.
2016. jan. 25. 19:55
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Privátáradat indul 3.2.1....
2016. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem kérek privit!!! Ne küldjetek! Nem azért tettem fel a kérdést.
2016. jan. 25. 19:56
 4/19 anonim ***** válasza:
" hogy küzdjön értem, úgymond udvaroljon. " Semennyi, ha te magad ennyire kevered a fogalmakat Ugymond!!!!!
2016. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha egy nő elküld a pics@ba akkor mit pitizzek???Nem vagyok a kutyája nem fogok utána rohangálni..és ami a legbiztosabb nem fogok könyörögni egy nőnek sem.

Egy férfi legyen férfi.

2016. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Hanem ha pl. elhívod valahova, de épp nem aktuális neki, akkor próbálkozol e újra, vagy mész a következőhöz.
2016. jan. 25. 19:59
 7/19 anonim ***** válasza:

Kérdező mit szólsz az 5-ös kommenthez???

Igaza van kicsit

2016. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem bőven lehet.

Én is ez a fajta vagyok. Majdnem 19 voltam amikor először lefeküdtem a barátommal (4 hónap után). Azóta is vele vagyok.


Szóval ne add fel, amelyik nem csak a farka után meg, értékelni fog!

2016. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bízom benne. :)
2016. jan. 25. 20:02
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz megfogalmazás részedről ez "küzdjön értem",inkább udvaroljon, az jobban hangzik.

A felfogásod teljesen normális, ne aggódj.

Azért ugye nem szórakozol a férfiakkal, nem kéreted magad feleslegesen?

Mert, ha direkt játszod a "hercegnőt",az már baj.

Senki nem kíváncsi egy önimádó libára.

2016. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!