Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz volt magadban lezárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz volt magadban lezárni az erős vonzalmat valaki felé akivel nem lehetsz együtt?

Figyelt kérdés
Ennek oka, hogy az egyik félnek családja van.
2016. jan. 16. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyelore meg most sem sikerult pedig evekrol van szo😄
2016. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

ne zárd le. Somaánál olvastam és pszichologusoktol is hallottam már ezt, hogy ha nem akarod (még ?) lezárni, akkor ne erőszakol ezt magadra, bár 10-ből 9-en ezt tanácsolnák. Mondai mondjuk könnyű.. épitő energiákat csinálj belőle. ha szeretsz rá gondolni, tedd azt, éld meg kicsit az álmaidban, közben pedig probálj ha nem is boldog lenni, de örülni az életnek, más dolgokban megtalálni az örömöt. lehet, hogy bevonzasz igy valaki mást magad mellé.

nem tudom, mennire remélnytelen most a helyzet és szoktatok-e találkonzi (pl. ha munkatárstol van szo).

én el tudnám azt is képzelni, hogy néha-néha beszélgtsz, találkozol vele és örömként éled meg ezeket a pillanatokat is, nem a fájdalomra koncentrálsz, hanem elfogadod, hogy most ez van, ez egy ilyen helyzet, de az is jo, hogy láthatod néha és kommunikálhatsz vele.


nagyon hosszu az élet, lehet még lehtőséged rá a jövőben, hogy együtt lehess vele. legyél pozitiv és ha nme akarod végleg lezárni ezt most és elvesziteni, akkor ne veszitsd el, csak örülj annak, ami most lehetséges vele kapcsolatban. barátkozz, legyél kedves, nyitott, érdeklődj felőle , biztos örülni fog neki.

aztán lehet, nem is fog örökké tartani a mostani kapcsolata és ahhoz egy jo alap lenne a barátkozás, ha érezteted vele, hogy érdekel, mi van vele.

2016. jan. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Annyira azért nem hosszú az élet, hogy éveket elpocsékoljon bárki is a nyűglődésre, szenvedésre. Jobb a lezárás és továbblépés, akkor van esély mással megtalálni a boldogságot, enélkül nincs.
2016. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majdnem 6 éve vonzódom valakihez. És nem tudom hogy kell lezárni. Életemben nem találkoztam még olyannal, vagy akár kicsit hasonlóval, aki ilyet kiváltott volna belőlem.
2016. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!