Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit éreznétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit éreznétek, ha egy fiú sírna, annyira szeret?

Figyelt kérdés
és akkor, ha ti ezt nem tudjátok viszonozni neki?
2016. jan. 25. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy senki nem kérte meg rá.
2016. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megsajnálnám,de nem akarnék hazudni neki az érzéseimmel kapcsolatban.Nehéz lenne az biztos,de jó hogy még nem voltam ilyen helyzetbe.Csak olyan volt akit én is szerettem és az csodás,én is elérzékenyültem :))
2016. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezzel csak még jobban elásod magad a szemében.
2016. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Inkább sírjon,mint egy bunko paraszt legyen,aki csak veri a nöket,inkább ez jobban lehet szégyelni
2016. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem tudom viszonozni a vonzalmát, azon ez sem segít, sőt, csak még jobban eltávolodnék tőle, mert kellemetlen lenne nekem.

Azt javasolnám neki, hogy képzelje magát fordított helyzetbe, vagyis ha ő nem tudná valakinek viszonozni az érzéseit.

2016. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az jó,ha kimutatja az érzelmeit,abba semmi rossz nincs én nem tudok ilyet sajnálni,és nem szégyenletes dolog.De ha fiut csak két napja ismerem,és nem is ismer engem,csak vakamiért na azt sajnálom,meg az elég ciki
2016. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meghatónak találnám és sajnálnám, hogy nem tudom viszonozni.
2016. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megható,au biztos:)és a legromantikusabb is,nem vagyok az a nyálas lány de vele együtt sírnék.
2016. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megölelném, kapna egy halántékpuszit, "Én is téged".

Egyébként én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy én is sírnék, ha olyan van.

2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Meghatódnák és sajnálnám hogy nem viszonozhatom,majd rövidesen összejönnék egy full gyökérrel majd 30 éves koromra bőgnék hogy nincs boldog kapcsolatom kapcsolatom és teljes családom ;)
2016. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!