Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt akinek a párja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt akinek a párja nem szeret orvoshoz menni és elzavarni sem lehet?

Figyelt kérdés
Engem párom el akar vinni kettőhöz is, volt egy betegségem amiböl kigyógyultam, igy nem látom értelmét a nagy szaladgálásnak. Ő ellenőrzésre akar vinni de én jól érzem magam, nem is irtak elő semmi ilyesmit akkor minek? Hiába mondom neki..
2016. jan. 21. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk csak öregapám ilyen, de ő nagyon büszke ember a régi világból. Csak akkor megy ha már viszik... :S


Fiataloknál ilyesmit nem tapasztalok. Én félek az orvostól ezért engem támogatni kell ha megyek (kb. hogy "ne szaladjak el") de másnál még nem láttam ilyet. Húgom meg öreganyám még társadalmi életet is élnek az SZTK-ba.

2016. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek orvoshoz járni,nincs bizalmam bennük,pedig időnként azért nem ártana elmenni.:)
2016. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Velem akart jönni a testvérem is de nem mentem el vele sem.. anyámmal sem amikor az eredményeim jók lettek, ő vitte vissza őket. De a párom nem hagy ezzel a témával pedig mondtam és mutattam is neki a papirokat. Ő az én őrangyalom szeretem csak ezzel irritál mostanában.
2016. jan. 21. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:

És nehéz lenne megtenni a kedvéért? Milyen sz ar neked, hogy aggódnak érted.

Lehet, hogy a saját egészségét is félti.

2016. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-eshez csatlakozva: a mai orvosoknak nagy része csak gyógyszer kereskedő, így vannak tanítva, erre a módszerre. Utána kell járni biztos infóknak, hogy melyik orvos az igazán jó egy-egy szakkörben.
2016. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Párom ilyen, mint te. Hosszú távon roppant idegőrlő tud lenni a dolog. Az hagyján, hogy aggódom érte, de a saját jól felfogott érdekében sem hajlandó rá... ami szerintem egy felnőtt embertől felelőtlenség, és a saját életét is tönkreteheti vele (ezzel együtt pedig a közös életünket), ha olyan betegségről van szó.

Neked származik belőle valami károd, ha engedsz a párodnak? Megnyugtatod őt, és legalább biztosan tudhatod, hogy valóban nem lesz semmi gond a jövőben, tehát nem kell évekig hallgatnod tőle. Még jól is jársz vele.

2016. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!