Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan emberrel aki fanatikusan követ valami hatalmas baromságot?

Figyelt kérdés

pl:

-homeopátia

-ezotéria


2016. jan. 25. 23:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
"De meggyőzni észérvekkel és tapasztalatokkal lehet, racionálisan, mert két lábbal áll a földön." - Aki ilyen, az elveti a homeopátiát, asztrológiát, meg minden ezoterikus baromságot, mivel ezek mellett semmilyen észérv nincs. Ja, és nem fanatizmus ezeket állatságnak tartani, egészséges szkepticizmussal, és alapvető természettudományos ismeretekkel mindenki ide jut.
2016. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Alapvetően fontosnak tartom, hogy az ilyen alap kérdésekben, mint vallás, az élet racionális szemlélete megegyezzünk. És kb ugyanolyan mértékben, mert ha én fanatikus vagyok egy kérdésben, a párom meg csak semleges, de kb egyetért velem, akkor abból lehetnek konfliktusok még így is- ő nem érti, mire fel ez a nagy intenzitás részemről, nekem meg zavaró, hogy nem érzi át igazán az én fanatizmusom tárgyát. Csak egy példa, semmit sem követek, sem fanatikusan, sem egyébként.


Vallásos emberrel sem jönnék össze, pont emiatt. Nagyjából minden második mondatommal megsérteném a hitét. Egyébként az a tapasztalatom, hogy RENDKÍVÜL KEVÉS kivételtől eltekintve a hasonló butaságok követői (fanatikusan vagy sem) általában tanulatlanok, tájékozatlanok, és ez részemről már önmagában elég ahhoz, hogy kerüljem őket.


De egyébként még ha értelmes dolgot is követ fanatikusan (pl a munkájába van így belebuzulva), azt sem nézném jó szemmel. Egészséges egyensúlyt kell(ene) fenntartani az élet különböző területein, a fanatizmus pedig ezt elviszi egy bizonyos irányba, ami a többi területtől elvonja az ember figyelmét, érdeklődését, kapacitását. És az nem jó.

2016. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Exem fanatikusan rockernek vallotta magát és csak terepszînű vagy fekete holmikat volt hajlandó felvenni. Halálosan felidegesített vele egy idő után. Meg hogy ő mekkora rocker, de mikor megkérdeztem az milyen? Azt mondta azt érezni kell. Mondom de szeretném tudni mikor leszek az, mit kell éreznem? Azt érezni kell! Jól van mondom érezzed akkor... Fú de kiakasztott... Meg a folytonos csesztetés, mert én meg nem voltam az, meg színes ruhát hordtam stb. Ez neki volt olyan szint mint egy szekta, mert a klubbjában neten eljátszhatta a vezért, ott valaki volt, vezető! Foh de kiakasztott... Mondtam neki: a sok hülye meg benne van a játékban. Erre csak röhögött, hogy igen de jó hogy ott valaki lehet. Mondom boldogok a lelki szegények. Meg akartam javítani de idő után bele untam, kiábrándultam.
2016. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Soha.

Megvetem az ilyesmit, és nem is tudom elviselni hosszabb távon azt, aki ilyesmit komolyan vesz.

2016. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Tetszett régen egy fősulis csoporttársam, de nem lett belőle semmi. Homeopátiával foglalkozott, különböző termékekkel,bár nem akart rábeszélni, de azért hívott előadásokra,és szerintem ezzel rontotta el!Mert az ő hobbiját és egyben munkáját akartam rámerőltetni :(


Viszont,ha úgy intézte volna a találkozókat, hogy ne legyen köze a homeopátiához, és csak elmondja, hogy ő ezzel foglalkozik,akkor lehet összejöttem volna vele :))))


Fanatikus embereket nem kedvelem egyébként,főleg ha vallásról van szó,hiába vagyok én is vallásos, az igazi vallásosságot nem kell hirdetni,hanem egyedül magadban is el tudod rendezni :) Csak úgy,mint az ezotériát is.


Nyilván a legjobb,ha mindkettőnket ugyanaz a dolog foglalkoztat,csak ne legyen egyik részről se fanatikusság!

2016. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ezotéria nagyon rossz példa.

Nem.

Pl:

-világpolitika( színház)

-társadalmi norma

2016. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Az ég irgalmazzon az ilyentől... Nem jó, ha valaki fanatikus.
2016. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!