Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életemben először kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először kellett "külső miatt" (is) visszautasítsak egy nőt. Rosszul érzem magam tőle. Felszínes féreg lennék?

Figyelt kérdés

Életemben először történt ez, a lehetőséget ennek a helyzetnek is megadtam, mint mindegyik másiknak, hátha, mert nem minden ez, simán hozhat egy olyan atmoszférát ami "kiüt". De nem történt így. Semmi kiemelkedő "csúnyaság" vagy ilyesmire nem kell gondolni, számomra volt csak nagyon "hidegen hagyó" vagy kicsit "bágyasztó" az egész.


"Szerencsére" egy sor más ok is közreátszott, szóval... bár remélem ezeket nem csak hozzákreáltam. (bár objektíven nézve nem). De attól én még rosszul érzem magam. Nem akartam sosem ilyet tenni életemben... Felszínes lennék? Vagy jó volt a döntés, mert csak később lett volna baj (hazudozás, szexuális problémák a vonzalom gyenge vagy semmi jelenléte miatt fizikailag - tudom lelkieg lett volna, ismerem magam ennyire - sajnos könnyen kötődöm azokhoz akik foglalkoznak velem - pont ezért kellett ezt így lefejezni mielőtt túlnő rajtam ez a dolog...)


Azóta sokat agyalok azon, hogy nem-e vagyok rossz ember...

Eddig is jöttem össze olyanokkal akikkel nem volt túl nagy vonzalom közöttünk, de azt is csak egyszer. Tanultam belőle.


Most viszont már nem tudom mi a fene van... Szemét kirekesztőnek érzem magam, pedig nem vagyok nagyigényű (olyan "nagy igények" külsőre max. hogy ne hasonlítson egy nőnek öltöztetett Éles Istvánra - belsőre már több "igényem" van, de ezek nem is igények hanem inkább olyan dolgok amik ha nincsenek nem nagyon tudunk jól kijönni... (álmodozó viszont vagyo, eléggé hiszek az "egy igazi minden felett"-ben, tudom szánalmas, emiatt ritkán kerülök kapcsolatba, mert nem könnyű kijönni velem amúgy).


Most viszont elképzelni nem tudom mi lesz. Szégyellem magam. Nagyon szégyellem.



#féreg #felszínesség #szemétláda vagyok
2016. jan. 26. 12:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, h itt is összevissza hadoválsz a belső értékekről, közben meg meséled, h elküldtél a pitsába egy rendes, szimpatikus átlagcsajt (te írod, h semmi kiemelkedő csúnyaság, ez azt jelenti, h átlagos), csak mert nem állt fel egyből, mikor a fotójára néztél.


Akkor miért nem azt írod, h csak a szuperszexi, 9-10-es csajok jöhetnek számításba? Hogy csak ők közül kerülhet ki az igazi, másnak esélyt sem adsz. Nincs ezzel semmi gond, ha te is 9-10 körüli pasi vagy.

2016. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
*közülük
2016. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Költőnő? ***** válasza:
68%
sztem kizárólag a külsőre hagyatkozni nem volna szabad, dehát egy rövidebb ismerkedésnél nagyon nem tud másra hagyatkozni az ember. Az megint más, ha push nélkül ismerkedünk, aszt majd kialakul vmi, v nem. De az sztem kegyetlen, ha első pillanattól érzed, h nem lesz oké és hitegeted. Bkinek joga van bmi miatt visszautasítani bkit. Ez néha korrekt és igazságos, néha meg nem. A szakítás is ritkán a két fél közös döntése és csak ritkán korrekt. Ilyen az élet, menni kell tovább.
2016. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#11


Alaposan félreérted, nem is írtam le mindent. Ez nem 2 nap alatt történt és nem egy pillantás és azt mondtam hogy na ennyi... Hosszas folyamat volt és nagyon sokat rágódtam... Nem is volt könnyű. És nem tudom mennyire volt szép vagy sem, nekem nem volt az, azt tudom. De nagyon sok "átlag" csajszi az számomra. (bár az átlag az a társadalom 80%-a mint mindig aztán van 10-10 felette és alatta mint mindig). De nem hiszem hogy alatta volt. Sok pasija volt már, szóval nálam lehetett a baj. Ez a stílus nem jött be, de nagyon nem.

2016. jan. 26. 13:10
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

ugyan ebben voltam én is haver, kb. 3 hónapig húztam a dolgot, mire véget vettem az egésznek, mert nem jött be külsőleg.

annak ellenére, hogy egy csinos normális nőről volt szó, egyszerűen nem éreztem azt a tipikus vonzódást amit ilyenkor már rég kellett volna.

jobb az ilyet még az elején lezárni, minél tovább húzod annál szarabb lesz.

nekem sem szabadott volna 3 hónapig húzni, beleestem abba a hibába, hogy majd "úgyis megtetszik menet közben", és nem lesz semmi gond...

hát nem tetszett meg...és ugye a csaj kezdeményezett nálam, így trének tartottam volna ha visszautasítom már az elején, pedig jobban jártunk volna mind a ketten.

2016. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem vagy bunkó. Sőt, igazi szívember vagy, és nagyon jól tetted, hogy megpróbáltad, viszont amikor láttad, hogy nem megy, nem hitegetted. Tökéletesen tetted. Ne legyen bűntudatod e miatt. És igenis fogsz találni egy olyat, akinek a belseje is tetszik majd, és külsőleg is vonzódni fogsz hozzá. És nem azért, mert 9-10-es lesz, hanem mert téged vonzani fog és kész. Ez kémia.

És ez szubjektív. A vonzalom szubjektív. Rázd le a bűntudatot, lépj tovább, és higyj továbbra is abban, hogy fogsz találkozni az igazival. Érdemes ismerkedni.

2016. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanezt tettem meg egy pasival nőként hasonló okokból. És én is pocsékul éreztem magam miatta. De ez volt a jó döntés. Teljesen rendben volt a pasi, de a kémia valahogy nem működött nálam. Egy darabig erőltettem én is, hogy hátha, de nem. Nem vagy felszínes féreg, ha az lennél, nem éreznéd rosszul magad amiatt hogy visszautasítottad azt a nőt :)
2016. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy rossz ember, csak nagyon nem jött be az a lány, ennyi az egész. Előfordul az ilyen.
2016. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem passzoltatok és akkor mi van?Semmi.Nem vagy szemét,csak mert nem jöttél össze valakivel,akivel nem biztos,hogy kijöttél volna.


22/N

2016. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem a nemleges válasz a baj, hanem annak tálalási modja, ha nem megfelelo. Ha nehany aprosag van csak kettotok kozott (pl. cukorral eszi a túrós tesztat, te meg sóval) erdemes megprobalni, de ha az 1.-2. randin latszik, hogy nem fog menni, nem kell eroltetni.

Lehet ezt emberileg is mondani valakinek, hogy a kulso miatt inkabb nem. Nem jon be sajnos ez van.

Es persze lehet goromban, vagy eppen sehogy sem kozolni. Nekem ez a ketto ugyanolyan banto (lenne).


31F

2016. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!