Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk felesbe fizettek mindent. (Együtt laktok.) És egyikőtöknek meg szűnik a munkahelye. De nektek a kaján kívül, szűkségetek van a cigire is. A másik fél aki dolgozik, cigit pedig nem venné, meg nektek. Max ennétek, de cigitek már nem lenne meg. Hogyan miként állnátok hozzá, a dologhoz?

2016. jan. 26. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jogos
2016. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Befognám a po.fámat, és örülnék neki, hogy van mit ennem, és nem keres mást a helyemre, akinek még munkája is van.
2016. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha együtt élnék egy cigiző lánnyal, és elvesztené a munkahelyét, bevételi forrását, akkor átszoktatnám a bőrszivarra :D Viszont cserébe maradhatna nálam lakni :D

Nem korrekt?

2016. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha elégetném a havi cigire költött pénzed, nem szorulna el a gyomrod, hogy "úristen de sok ez a pénz"? Én max ha függenék, csökkenteném az adagom. De ez is egy ok leszokni.
2016. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
A cigi nálam párkapcsolatban alapból kizáró ok
2016. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

havi 30 ezer sok lenne, hogy én finanszírozzam azt is, de csak akkor ha nem lenne jó keresetem.

egyébként pedig egy párkapcsolat nem arról szól, hogy mindenki éli a külön kis világát és oldja meg a nyűgjét baját (feltételezem az ide válaszoló gyerekek azt sem tudják miről beszélek) hanem egymás támogatásáról és segítéséről.

tehát természetes hogy kifizetném a havi cigijét ha lenne miből, ha pedig nem lenne akkor megfelezném vele az enyémet, és így mind a ketten legalább kevesebbet dohányoznánk :)

2016. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Utsónak: az nem úgy kezdődik, hogy felesbe fizetnek mindent, hanem úgy, hogy minden közös. A gondok és bajok is, de ha jön a jó, az is.

A kérdésben szereplők inkább lakótársaknak tűnnek, mint élettársaknak.

2016. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6 és 7-es. Na hát erről van szó! Ez a kérdés, csak egy kíváncsiság. Semmi köze a valósághoz. De ha tényleg így lenne, fordított esetben. Én biztos hogy nem csak a kaját venném, meg a páromnak hanem amire szüksége van. Fura de magamat is háttérbe szórítanám. Inkább nem venném magamnak, kabátot de neki, meg lenne amire szüksége van. Én egy új kabát nélkül ki bírom, de neki meg venném amire szűksége van. Erről szól egy párkapcsolat, ne csak akkor legyen jó a másik, amikor jó minden! Hanem akkor is ha be üt a szr...
2016. jan. 26. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Na én nem. A kabát az, amire szüksége van az embernek, arról ne mondj le, csak hogy a párod függőségére pazarold az árád. Ha legalább nikotintapaszt vennél belőle, vagy valami hasonlót, amivel tényleg segítenél.
2016. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Segítenél... Ez vicces, mert csak az fog leszokni, csak annak lehet segíteni aki akar.
2016. jan. 26. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!