Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már valaki velem hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki velem hasonló cipőben? Mit gondoltok erről? (Erdély)

Figyelt kérdés
Nemrégiben költöztem Erdélybe, és nagyon megszerettem az ottani srácok viselkedését. A komolyságukat, visszafogottságukat, és úgy azt az egész ottani életstílust. Viszont... Nekem, nagyvárosi lányként, mennyi esélyem lenne egy visszafogott, és teljesen más körülmények között felnőtt srácnál?
2016. jan. 22. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok szóval ilyen cipőbe még nem jártam.


De nem hiszem hogy ekkora különbség lenne.

Mondom egy példát.

Szombathelyen lakom van a városnak több kocsmája ahova a fiatalok járnak.

Kiemelek kettőt.

1. Ha benézel azt hiszed valami amcsi filmbe vagy, a tinis féléből. Isznak olcsó pia, olcsó sör, menő emberek böfögésekkel.

2. Kulturált ízléses hely, tele intelligens emberekkel, jó zenével de drágább piákkal.


Ha ezt nézed csak ezt akkor mintha két külön országba lennél. Holott lehet hogy mindkét bár vendégei egy korcsoportba tartoznak :)

Csak arra gondolok hogy van ilyen is olyan is. Mindenhol. Ne általánosíts, ebbe aztán végképp ne


És az eredeti kérdésre válaszolva: IGEN van esélyed, nem is kevés ;)

2016. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak fiúk, akik így is megkedvelnének. Pont azért mert ilyen vagy.

Amúgy persze, néha röhögne a városi kényeskedésekért, de ő pont azért szeretne. De ezt nem kell rossz néven venni.

2016. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!