Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek ebben a tudatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek ebben a tudatban?

Figyelt kérdés
a barátom tudom hogy engem szeret, teljesen összeillünk, lelki társak vagyunk de tudom hogy az exét szebbnek,jobb csajnak tartja mint engem
2016. jan. 26. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot, miért kell mindent túlkompenzálni? Miért ezt mondta neked? Érdekes akivel, együtt vagyok szépnek látom. Még ha másnak nem is szép! Nekem az. Mellesleg miben nyilvánul ez meg? Talán nincs annyi szex köztettek? Nem vonzódik hozzád?
2016. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háát könyveld el úgy, hogy nem nézel ki olyan jól.


De egyébként, lényeg h veled van és téged szeret, valószínűleg ha kicsit sem vonzódna hozzád akkor nem is kellenél neki csak lelki társnak.

2016. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs vagy kevés önbizalmad van.Nemtom miért gondolod így,esetleg tett már célzást pasid arra,hogy nem nézel ki olyan jó.Ha igen az elég nagy taplóság,viszont ha csak te találtad ki akkor kezdj valamit magaddal.Változtass vmit magadon pozitív irányba,öltözködj csinosabban,egy kis smink,fodrász,alakformálás stb.
2016. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ő közölte veled, vagy te beszélted be magadnak?
2016. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!