Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire komolyan gondolni, amit a fb-on látnak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel, csak úgy ki tettük hogy házasságban vagyunk. Erre mindenki, azt kérdezte a környezetembe, hogy mikkor lesz az esküvő. Jöhetne-e az esküvőre, mikkor lesz stb...

2016. jan. 27. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen dolgokat általában senki nem komolytalankodja el.
2016. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mintha közölnéd, hogy meleg vagy, pedig nem vagy az.
2016. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést, ugyan ezt eljátszhatnád élesben, ugyan ezt kérdezné mindenki... Személyesen ugyan úgy átverhetsz bárkit...

Most ha kitennénk mi, hogy eljegyezve valószínűleg mindenki gratulálna, és nem arra gondolnának, hát ezek biztos csak trollkodnak...


Hülyeség az egész felvetés :)

2016. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne vennék komolyan?

Együtt vagytok már gondolom egy ideje. Ha valaki elém állna kézen fogva egy lánnyal és azt mondaná, hogy holnap házasodnak én is azt felelném: oké, jó nektek, éljetek csodás életet. ...

2016. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Házasságban? Talán inkább eljegyezve, nem?

Ha még nincs időpont, írjátok le egyszer, hogy még tervezgettek, és kész. A meghívásra apelláló kérdések illetlenek, azokra max. privátban válaszolnék.


Illetve ez lenne az eljárás, ha el lennétek jegyezve, de így meg önhibátokból égtek, így jártatok...

2016. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem látom értelmét ilyeneket kitenni.Amúgy csak egy kérdés,ha ti házasságban volnátok akkor esküvő is lett volna,szóval miért kérdeznék az emberek,hogy ott lehetnek e az esküvőn? Na mindegy :)
2016. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem értem én se, milyen esküvőre akarnak menni, ha már házasok vagytok.


Neked most az a vicces, hogy ezt hányan elhiszik.

Aztán majd milyen mókás lesz, ha kiderül, hány ember sértődik meg azon, hogy sikerült átverned, és elkönyvelnek hazudós, link pötsfejnek, és innentől azt se hiszik el, amit kiírsz.

Pl. dicsekedni innentől nem lesz érdemes, úgyis mindenki tudja, hogy egy lúzer vagy. :D

2016. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

analógia

[link]

2016. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!