Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ennyi idő után?

Figyelt kérdés
5 éve szakítottam az első szerelmemmel, 2 évig voltunk együtt. Neki már azóta van egy 3 éves kapcsolata. Mostanában láttam ahogy ment kocsival, mert abba a városba dolgozik ahol én lakok. Már ez is elég felkavaró volt, erre ma rám írt és mondta, hogy szokott látni, és érdeklődik mi van velem.

2016. jan. 27. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra,ha nem nagy haragban váltatok el,érdeklődhet felőled.

Semmi különös szerintem,ebből még messzemenő következtetést ne vonj le.

2016. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég csúnya szakítás volt, utána nem is köszöntünk míg suliba jártunk. 4 éve nem is láttam, csak mostanában.
2016. jan. 27. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
4 év hosszú idő. Egy kamasz sokat tud változni ennyi idő után. A harag is elmúlik. Nincs semmi rossz abban ha érdeklődik utánad, az élet mindennapos dolgairól nyugodtan el lehet beszélgetni. Arra ügyelj hogy semmi jelét ne add az újrakezdésnek.
2016. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal arra gondolni h osste akar veled jonni (jo az se kizart) 4-5 ev alatt rengeteget valtozik az ember, foleg fiatal korban. Szerintem nincs abban semmi rossz, hogy erdeklodik, max ha te nem akarsz nem beszelsz vele :) de lehet h meg meg is tetszik az ujabb, erettebb enje :)
2016. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!