Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most akkor tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most akkor tényleg ennyi volt és nem akarhat semmit sem? Felesleges minden?

Figyelt kérdés
A párom elhagyott, mert nagyon sok volt a vita mostanság, igaz miatta. Kialakuló kapcsolata van egy nővel. Én nem bírom elengedni, nagyon szeretem, tudom mit rontottam el és bizonyítom is neki, hogy hajlandó vagyok tenni érte, de hajthatatlannak tűnik. Pár napja még lefeküdtünk, most azt mondta megbánta, mert nem volt jó. Gyerekünk is van, rengeteg közös dolog amit mind csak a semmiből felrugott. Ennél többet már nem tudok tenni :'(
2012. máj. 31. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd ha menni akar nem tudod visszatartani mond el neki utoljára hogy hibát követ el mert te szereted és képes vagy érte változtatni ha nem segit és eltökélte magát akkor hagyd elmenni és adj idöt magadnak a felejtésre aztán lépj tovább még találhatsz gyerekkel is sokkal jobb férfit!
2012. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg a másik nő is belejátszott a vitákba, lehet h direkt provokált. Mivel van már gyerek, úgy folytassátokakár külön is, h ő sérüljön a legkevésbé.
2012. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én elmondtam mindent. Azt hittem egy kicsit gondolkodott már rajta, mert egy hete történt, de azóta csak mégjobban összejöttek és tőlem még távolabb került :'( Nem tudom elengedni :'(
2012. máj. 31. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele...még ha maradna is,hogy tudnál élni egy olyan fickóval,aki egyszermár otthagyott (volna)téged,gyerekestől,mindenestől??


A múltbéli szép emlékekből nem lehet táplálkozni,aki menni akar,el kell engedni.

2012. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos itt úgy tűnik már nincs tenni :(. Lehet egyszer megbánja és visszamegy hozzád, de kérdés akkor is, hogy nem teszi e meg mégegyszer.

Arra figyelj, hogy a gyereked minél kevesebbet érzékeljen ebből, és találjátok meg az egyensúlyt, hogy mindkettőtökkel lehessen, akár külön-külön is. Ő a legfontosabb.

2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!