Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyekhez szól a kérdés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyekhez szól a kérdés: nektek mi férne bele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nekem több lány barátom is van. Most vonatkoztassunk el attól, hogy ki hisz a férfi-nő barátságban, és ki nem.

A kérdésem az lenne, hogy ha együtt lennétek velem, akkor mi az ami zavarna, és mi az ami még beleférne nálatok egy ilyen barátságba.

Most konkrétan a legjobb barátommal kapcsolatban hozok fel példát, aki szintén lány: hetente többször is beszélünk, esetenként órákon át (messze lakik tőlem, így máshogy alig van esélyünk kommunikálni). Ha esetleg mégis tudunk, öleléssel fogadjuk egymást, és igényünk van arra, hogy kettesben legyünk, mert vannak olyan témák, amiket csak a barátaival oszt meg az ember (férfi haveroknál dettó ez az "igényem"), meg mert ritkán találkozunk.

Már aludtunk egymásnál, de soha nem történt semmi, pedig alkoholt is fogyasztottunk.

Mi az ami számotokra már túl sok lenne, vagy amit nem tűrnétek?



2016. jan. 27. 19:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész amit leírtál nekem túl sok lenne. Nem férne bele.
2016. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelés utáni résztől már felejtős.


Miért aludnál nála,ha van barátnőd???

2016. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

sok.

tudom,hogy azt írtad vonatkoztassunk el, de én nem tudok, egyáltalán nem az a tapasztalatom 99%-ban, hogy a férfi-nő barátság működik.

van aki hisz benne, annak talán nem lesz ezzel gondja.

2016. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

ez az egész túl sok lenne nekem, mert szerintem nincs barátság férfi és nő között, kivéve ha a pasi meleg vagy a csaj leszbikus.

ha te lennél a pasim akkor biztosan nem fogadnám el, hogy más lányokat ölelgetsz, más lányokkal beszélgetsz órákon át, azt meg főleg nem hogy más lányoknál alszol.

2016. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mutatnad be egy talalkozaskor. Illetve idonkent en is mennek. A viselkedesetekbol ugyis lejon, hogy csak baratok vagytok.

Az oleles barati gesztus is. Ottalvas? Te orulnel, ha en ottaludnek egy baratomnal? Ezek kenyes kerdesek.

En otthon alszom, mert ugy esik jol meg a belvarosban lakom illetve van egy draga kutyam. Mashol nem tudnek aludni: ott az etelem masnapra, a friss ruham, masnap derul ki, milyen ido lesz, reggel vinni kell a kutyam, a munkam miatt is keszulnom kell.

Az ottalvashoz ragaszkodas nekem furcsa. Meg az kizaro ok lenne, ha barmikor visszautasitanad, hogy en is menjek barmelyik barati talalkozodra.

N

2016. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Akkor nyilván nem aludnék nála, se ő nálam. Csak mivel nagyon messze lakik (főleg most, hogy külföldön él a barátjánál), így nehezen tudnánk máshogy megoldani a találkozót. Egyébként úgy tekintek rá, mintha a húgom lenne, nem kell benne egy nőnek sem a vetélytársát látnia.
2016. jan. 27. 19:20
 7/27 A kérdező kommentje:
Természetesen nem titkolóznék, bemutatnám nektek, stb.
2016. jan. 27. 19:22
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Engem az ilyesmi nem zavarna. Úgy gondolom, hogy ha a barátom megcsalna vagy elhagyna, annak nem az lenne az oka, hogy lány barátai is vannak.
2016. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha ilyen szoros barátságban áll valakivel, inkább az nem férne bele, hogy iszik/isznak.

De:

- Egy ágyban semmiképpen ne aludjanak.

- És ne az én káromra beszélgessen vele órákat este. Ha választania kell, akkor én legyek az első.

- Nem igazán szeretném ha lennének olyan témák amikről velem egyáltalán nem tud beszélni.

- Ne zavarja az se ha nekem vannak fiú barátaim.

2016. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mivel az egymásnál alvást én is kihúznám abban az esetben, ha lenne barátnőm, így inkább arra lennék kíváncsi, hogy a többi miért nem férne bele nálatok? Bennem, vagy inkább benne nem bíznátok jobban? Esetleg is-is? Mondjak le a legjobb barátomról?
2016. jan. 27. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!