Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szeretik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szeretik?

Figyelt kérdés

Idegesíteni viccből a lányokat?

Miért élvezik ezt??


2016. jan. 28. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
mert a lányok cukik ha felrobbannak az idegtől, utána pedig egy jó ölelés mindig segít :P
2016. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy jöjjön a békeszex :D
2016. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azokat hergelem akik bejönnek. Nemtudom. Ösztönösen jön! Abban a pillanatban jó ötletnek tűnik.
2016. jan. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagyok cuki mérgesen. Ha,nagyon mérges leszek, nyugodtnak is tűnök. Ilyenkor aki ismer, menekül...


Egyszer szoktak idegesíteni, először és utoljára.

Enyhébb esetben visszaszólok és beégetem. Zseniálisan csinálom. B-)

Durvább esetben lealázom. Láttam én már pasit sírva bocsánatot kérni.


Ez a viselkedés otromba és gyerekes. A hajukat is meghúzod a babaházban, hogy óvónéni ne lássa?

Pfff...

2016. jan. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is teljesen kivagyok az ilyen viselkedéstől.Főleg úgy,hogy ha nem is vicces.....

És nem tudom mért jó szívatni a másikat párkapcsolatba,ráadásul az a legjobb,amikor valaki ezt folyamatosan csinálja és emiatt már nem is tudok soha semmit normálisan megbeszélni vagy tartalmasan beszélgetni.Én ilyenbe nem veszek részt 25 évesen illetve primitív se vagyok ennyire,hogy egész nap ez legyen a műsor.

2016. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*tudtok
2016. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem ez egy módja a flörtölésnek. Igazság szerint én bírom nagyon az ilyet, egy bizonyos szintig. Visszaszólok dolgokat, nem kell félteni. :) Szerintem szórakoztató azzal aki tetszik. :D

De túlzásba vive bántó, erre azért figyeljetek srácok! Tudja azért a lány mit gondoltok róla valójában.. :)

2016. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kicsit heccelni azt a lányt aki tetszik tényleg jó, de csak addig a pontig amíg ő is poénnak fogja fel :D
márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!