Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk-férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk-férfiak miért szeretik jobban a bölcsész egyetemista lányokat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Isten mentsen a bölcsészektől ... Még a Mekiben is képtelenek az emberre mosolyogni :-(
2015. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok, mármint bölcsész.

De soha semmi extrém érdeklődést nem kaptam emiatt :D

Sőt a karon alig vannak fiúk az én szakomon...

2015. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Mi az,hogy jobban szeretik? Ezt úgy mondod, mintha töneges rajongás lenne a bölcsészek iránt, hátrányt okozva ezzel a többi lánynak. Az álompasid helyetted egy bölcsész lánnyal enyeleg, vagy mi a baj?
2015. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem függ semmi a szakmától, csak minden műszaki egyetemistának ahol kanistálló van, azt mondják, hogy bölcsész bulikra járjon, meg esetleg egészségügyisre,közgázosokra,jogira stb. De a bölcsész a leggyakoribb. Mert igaz, hogy buta puncik, de meg lehet dugni őket attól még, hogy nem a legokosabbak.
2015. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

A bölcsész karon sem csak esztéta szakirány létezik, vannak komolyabb, intelligenciát és jelentős seggelést igénylő szakok is. Egy ilyen tagja vagyok én magam is. Mindig a villamosmérnöki karral együtt szervezik a különböző egyetemi bulikat, na vajon miért :D Szerintem inkább ez az oka az esetleges nagyobb érdeklődésnek (én mondjuk ilyet nem tapasztaltam, de ez nem jelenti, hogy nem létezik), kétlem, hogy valaki kifejezetten csak arra menne rá, hogy "édes istenem, lényegtelen, milyen ember, csak kérlek, KÉÉÉRLEEEK legyen szabad bölcsész!".


Az emberek nyilván nagyobb érdeklődést mutatnak azok iránt, akikkel gyakrabban találkoznak. Vagy ha nem is az érdeklődés szintje változik, az interakciók mennyisége miatt úgy tűnhet, mintha csak velük akarna ismerkedni valaki. Pedig dehogy, én is informatikusokkal vagyok körülvéve, de ez nem tudatos, egyszerűen csak a társaság, akikkel a leginkább megértettem magam, a testvérem, a párom, az apám, valahogy úgy alakult, hogy nagyobbrészt informatikusok. Van ilyen. Nem azért van ez így, mert tudatosan keresem a programozókat. A pasik esetében is kétlem, hogy ez lenne a cél.

2015. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Márpedig így van, lehet lepontozni unatkozó munkanélküli bölcsészek, de azért van az, hogy a bölcsészek úgymond kelendőek, mert sokkal hülyébbek mint mondjuk egy orvosis csaj, és ebből kifolyólag könnyűvérűbbek is, egyszerűbb gerincre vágni őket.
2015. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Én jogi szakon vagyok és úgy vettem észre,hogy sok fiú, férfi kifejezetten kerüli a bölcsész egyetemista lányokat, mert félnek hogy nem lesz a lánynak munkája vagy pedig nagyon kevés fizetése lesz. Ezen az oldalon is azt olvastam,hogy sokan még a bolti eladókakkal, pincérnőkkel is jobban szeretnének komoly párkapcsolatot, mert nekik legalább van munkájuk.

L21

2015. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Mert a közgázosok, jogászok, fogorvosin iszonyat sok a ribizli. :] Viccen kívül, mivel bár reál területen diplomáztam anno, van egy erős humán oldalam is, szóval jobban kijövök a bölcsész lányokkal. És a szex is jobb velük. Kis szeleburdik. :]
2015. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
nem ismerek egyetlen egy bölcsész lányt sem, de talán jobb is!
2015. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Most így agyban végigfutottam 100 férfin meg úgy általánosan is, de ezt a marhaságot nem tudom honnan veszed. Egyáltalán nincs így.Én is messzire elkerülöm őket.
2015. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!