Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek egy próbát rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek egy próbát rendes párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, tavaly érettségiztem. Volt egy tanárnőm, akibe 11.-ben beleszerettem. Elmondtam neki az érzéseimet, mert úgy éreztem ő is többet érez. Eleinte elutasitott, aztán az óráira rendszeresen készültem, 5-ösöket szereztem, mindig kerestem a szemkontaktust vele, amikor csak lehetett és nem volt feltűnő, bókoltam neki. Aztán meglegyintett a kezével egy fiút és emiatt bajba keveredett és egyedül én védtem meg. (Ugyanis a fiú túlozva adta elő a dolgot ) Ezután kezdett nyitottabban állni kettőnkhöz. Párszor a suliban (korrepetálásnak álcázva) ismerkedtünk, párszor csókolóztunk is. Ez már év vége felé volt, nyáron nem találkoztunk. 12.-ben év elején lepattintott, azt mondta ez nem helyes, legalább azt várjuk meg amig leérettségizek, mert igy kirúghatnak minket. Beláttam hogy igaza volt, ezért nem próbálkoztam. Mióta leérettségiztem, most találkoztunk először. Szerintetek bepróbálkozzak? Lehet ebből komoly kapcsolat? Vajon 1 év után még mindig tetszem neki vagy csak egy kis kaland voltam?

2016. jan. 28. 18:06
 1/3 anonim válasza:
53%
Mese habbal
2016. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mese, de én tudok ilyen esetről. Megvárták, hogy már ne legyen diákviszonyban és azóta 3 éve együttvannak. Szóval, egy próbát megér, ha nem nagy a korkülnbség
2016. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi számit már nagy korkülömbségnek? 10 év?
2016. jan. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!