Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak erről a srácról? Nekem aranyosnak tűnik, de ismerősöktől mást hallok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már majdnem együtt vagyunk, csak nincs kimondva.. Imádnivaló, aranyos, figyelmes velem. Már lett volna alkalma megpróbálni megfektetni engem, mégse tette, nem nyomul, tényleg nagyon kedves.

Viszont egy közös ismerőstől, aki őt régebb óta ismeri mint én, azt hallom hogy általában nem igazán ilyen lányokkal... Pl nyaraláson együtt volt egy olyan csajjal, akivel egy szót nem tudtak beszélni, mert valami külföldi volt a lány és nem beszéltek semmi közös nyelvet, meg ehhez hasonló dolgai voltak....

Viszont velem meg tényleg visszafogott és romantikus...

Ti mit gondolnátok a helyemben?

23 éves a srác


2016. jan. 28. 21:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Attól kedves a srác, hogy nem próbál megfektetni?" nem. Kedves velem, ÉS nem nyomul.

Köszi a válaszokat. :)

2016. jan. 28. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!