Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok csaj azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok csaj azt, hogy az a "rendes pasi", aki nem mutatja ki, hogy dugni akar?

Figyelt kérdés
Sok lánytól hallottam, hogy az a pasi egy kincs, aki "nem a szexre megy", és olyanokat mond h akármennyit vár, hogy a lány készen álljon meg ilyenek. Ez miért jó mégis? :D

2016. jan. 28. 22:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Közlöm, hogy nem szexpartnert keresek, nem csak lefeküdni akarok "valakivel". A nyomulás folytatódik.

Az ilyen pasi az ágyban is ugyanez. Magyarázhatsz neki, hogy neked mi lenne jó, meg se hallja. Figyelmetlen, kapkod, csak magára gondol. Neki nem én kellek, bármilyen lyuk megfelel. Ennél azért többre tartom magam...


Más is szívesen megfektetne elsőre, DE nem teszi, mert én nem akarom. Inkább kivár, mert neki fontos, hogy mit szeretnék. Az ágyban is ilyen lesz: végig rám figyel.


Abszolút biztos szűrő. ;-)


Akivel eddig ágyba bújtam, az még mindig akarta a folytatást. Egy évnél rövidebb kapcsolatom még nem volt.

Nekem ez így tökéletesen megfelel.

2016. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
en a tiszta oszinte beszed hive vagyok es nem szeretem az amitast. igen a legtobb pasi/no dugni akar ki igy ki ugy. es akad olyan is aki csak beszelgetni valakivel aki meghalgatja. sajnos azt tapasztalom hogy itt inkabb csak dugni akarnak persze elozetes amitassal hazugsaggal. adjak magukat hogy ok csak baratsagot akarnak de azert szivesen megneznek a puncidat. ha ezt akarjuk vagy epp ezt nem miert nem lehet tisztan oszinten elmondani miert kell a masikat hujere venni? egyre inkabb nem ertem de lehet hogy tenyleg bennem van a hiba.
2016. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy a nők alapvetően nem így működnek. Tudom, hogy vénasszonyos papolásnak tűnik 30 éves létemre, de egy lánynak a testi kapcsolat nem megy csak úgy.

Nem tudom, hány éves vagy, de én a huszas éveim első felében is biztos megfutottam volna egy olyan pasi elől, aki az elején kimutatja, hogy "dugni akar". A testi kapcsolathoz bizalom és érzelmi kötődés kell, legalábbis nekem.

Ha nekem ez fontos, akkor nyilván nem fog működni azzal, aki már az elején "arra" hajt. Nem gondolom, hogy nem rendes, csak nem fog működni.

2016. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nezd utolso valahol neked is igazad van de akkor is tisztabb ha elmondja. talan igy a no is maskeppen all a dologhoz es nem erzi ugy hogy atvertek. ha pedig nem jon ossze legalabb eselyt ad a dolognak.
2016. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14. Szerintem két különböző dologról beszélünk. Úgy értem, nem szerepel a kérdésben, hogy CSAK dugni. Egy kapcsolatként induló kapcsolatnál is könnyen lehet, hogy a fiú azonnal megkívánja a lányt és örülne, ha mielőbb lenne valami, mégsem ez a második bók, amit kiejt a száján.

Itt jön a képbe az életkor, ha az ember lánya kicsit idősebb, úgyis látja mit érez és akar a másik, és megvan az a tudása is, hogy igen, a férfiaknál hamarabb jön a testi vágy és nem ijed meg ettől.

De amikor én tizenéves voltam, akkor még a nagyon-nagyon tetsző fiúról is az volt a maximum álmodozás, hogy megfogja a kezem. Egyszerűen, mert másképp fejlődik a nők és a fiúk szexualitása, illetve később is más a szerepe az életükben.

Lásd rohanó házasoknál: a "férjem nem beszélget velem, csak dugni, akar, hát mi vagyok én?" illetve "az asszony nem akar szexet, de azt bezzeg elvárja, hogy lelkizzek vele, na ne már". De egy tapasztaltabb férfi és nő is már ismeri ennek a különbségnek a létét, tudja értelmezni a másik viselkedését.


A másik vonal az, hogy ha valaki nem akar kapcsolatot csak szexet, akkor az persze, mondja ki, játsszon tiszta lapokkal.


De a kérdésfeltevés nekem nem egyértelmű-

2016. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Az úgyis nyilvánvaló hogy minden férfi dugni szeretne!

Aki balfék, az nem hogy mondani, de tenni sem meri. Aki hülye, az annyira nem ért hozzá, hogy nem is tud kielégíteni egy nőt. De ettől még minden férfi, és nő szexelni szeretne! Sokszor a félelem győz!

F/60

2016. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze, a legtöbb ember megfelelő érzelmi környezetben és partnerrel valóban szeretne dugni/szeretkezni.

De a férfiakra sem igaz, hogy bárhol, bárkivel. Ők ugyanúgy emberek, dolgoznak, fáradtak, a legtöbben ugyanúgy igényelnek érzelmi biztonságot és meghittséget a testiséghez.

Persze van, aki nagyon könnyen egyéjszakázik, ellenben képtelen bármiféle működő kapcsolatot kialakítani, megnyílni.

Illetve persze a kamasz fiúk nyilván főleg dugni akarnak, főleg, ha még sosem, akkor csak ezen pörög a buksijuk. Ezért vetettem fel az életkor dolgot.

2016. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, sok csajnak az kell hogy valaki szerencsétlen legyen, hogy majd ő nem csak megdugni akarja. (Mással meg elment korábban egyből a rib...nca) Kompenzál. Aztán meg mikor már ba..hatnéka van, akkor meg jön ide kérdezni hogy miért nem áll fel a szűz pasijának a farka...
2016. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!