Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szörnyeteg vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szörnyeteg vagyok, vagy éppen szörnyen naiv, ha némi hezitálás után megadtam magam a szivemnek, és úgydöntöttem, hogy várok egy nős férfira?

Figyelt kérdés

Nem, nem akarom elszeretni, bárcsak boldog lenne. Inkább ki szeretném várni, vajon helyesek-e a megérzéseim... Mert szerintem a gyermek, a család iránti vágy miatt akarta a házasságot, egy megfelelőnek tűnő nővel. Valakivel, akivel nyugodt élete lehet. Csakhogy ő egy szenvedélyes ember, impulzív, ezer fokon ég, és bár arra vágyik, kiégne egy szürke, nyugis átlag kapcsolatban. Én még látni szeretném ereje teljében szabadon szárnyalni. Nem magányosan persze, de szabadon. És boldogan.

És amiért még nem verem megaláztatottságomban, a pofáraeséstől már egyébként is fájó fejemet a falba, majd kullogok el, mint bármelyik vesztes, az az, hogy én egyébként sem akartam szülni, ő viszont családra vágyott, így ha én kapom meg hamarabb, abból nem jöhettem volna ki olyan jól, mint ahogy ezután kijöhetek. A semmiből jött a felismerés, hogy talán el kellett buknom egy csatát... tudjátok. Valóban annyira rossz volnék, mert én így látom ezt?


2016. jan. 29. 17:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kezeltesd magad...
2016. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jobb, ha megpróbálod elfelejteni és a saját életeddel törődni. Megtalálni a saját párod. Ne azt várd, hogy elválnak! Ne akarj rosszat a feleségének és a gyereknek vagy gyerekeknek. Jobb, ha elfelejted és tovább tudnál lépni!
2016. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem, várj csak nyugodtan. Talán 35 év múlva elválik. Van rá esély, hogy megromlik a házassága, de nem biztos, hogy a te karjaidba menekül majd. Várni jogodban áll.
2016. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már nem abban a korban van, hogy sokat várna, ha nem működik, én meg abban a korban vagyok, mikor még bőven van időm.
2016. jan. 29. 17:15
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan, hidd el, minket tök nem zavar, hogy mit kezdesz az életeddel.
2016. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#1 A pszichológus normálisnak tart, köszönöm szépen, de a háziorvost talán meglátogatom, mert kicsit náthás vagyok. Ha ezt tudtad, nyilván látnok, vagy kukkoló vagy, szóval kérlek élj a saját tanácsoddal, köszönöm.
2016. jan. 29. 17:29
 7/23 anonim ***** válasza:
Inkább csak szánalmas.
2016. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
1000 fokon ego, szarnyalo ember. Te most Son Gokura varsz?
2016. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem :D
2016. jan. 29. 19:15
 10/23 anonim ***** válasza:

Tehát nem olyan nőt választott, mint te. Nem tudod megadni, amire vágyik.

Szerinted mi a faxért akarna téged?!

Ha félrekefél, akkor meg egy hűtlen, xar alak kell.


Semmi baj. Várj rá, epekedj utána, amíg telik az idő, és te is abban a korban leszel.


De az lesz a vége hogy megalázod magad azzal, hogy felkínálkozol.

2016. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!