Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belőled milyen érzelmet vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőled milyen érzelmet vált ki ha megőrülsz egy nőért, aztán megtudod, hogy foglalt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban foglalt akkor minimális csalódottságot. Ha csak kamuzza akkor szánalmasnak tartom.
2016. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beletörődöm és elfogadom még ha nem is jó érzés, de ha tudom hogy foglalt nem is élem bele magam semmibe.
2016. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"jellemző"


Már viszont alapból tudom, hogy minden közepes vagy annál jobb csaj foglalt.


Így nem is reménykedem.

2016. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megorulok érte xD
2016. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. plátói vágyat...De persze ezt úgy kell érteni, hogy ÉN elvi okokbol nem mozdulok rá a nőre...Viszont amennyiben ezt Ő megteszi az irányomban, akkor az én lelkiismeretem már tiszta marad, miközben azért nem utasítom el az ilyen hölgy közeledését...De az én lelkiismeretem sohasem engedné azt, hogy ilyen nőnél ÉN próbálkozzak be...
2016. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szoktam megőrülni egy nőért se, ezt a "funkciót" már sikerült kikapcsolni magamban.
2016. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!