Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az is bak ha jól nézek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is bak ha jól nézek ki?

Figyelt kérdés
Amikor asztaltársaságban többekkel beszélgetek(mindenki mondja a gondját baját)akkor én is előadom hogy mennyit kell tanulni, diákmunkázni ez az amaz izé-hozé.De kb bekussoltatnak ott helyben hogy inkább ne is szóljak semmit mert nekem mint jó nőnek meg "fincsi falatnak" csak akkor kezdődik el az élet amikor már nem leszek elég fiatal és vonzó hogy bármit csakúgy megkapjak. Rendre elmondom hogy sztem nem én vagyok az akinek a fejéhez ezt hozzá kéne vágni mert nem szexeltem soha azért hogy előrébb jussak, de nekik rögeszméjűk hogy így is könnyebb nekem az életem mint nekik.Most akkor csúfítsam el magam vagy mi????

2016. jan. 30. 18:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
oké félrement egy billentyű de ez nem oszt nem szoroz(nem lecsapandó poén)
2016. jan. 30. 18:35
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az tényleg igaz, hogy ha jól nézel ki, minden simábban megy még a hétköznapokban is a srácokkal, mert segítőkészebbek, figyelmesebbek veled, mint másokkal. De attól még a saját életed ugyanúgy nehéz, és ez a pár dolog ugyan megkönnyíti, de csak csepp a tengerben. 20/nem csúnya lány
2016. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak a kinézet miatt szoktak ilyeneket mondani.

Nagyon sokszor hallom én is, de jó neked, könnyű neked, akinek bejött az élet, és hasonló dumák. De azt senki sem nézi mit adtam fel, vagy hogy mit tettem le az asztalra.

Nagyon sok ember a saját flusztráltságát, nyomorát, tehetségtelenségét, így palástolja, mert hogy a Gizinek/Józsinak milyen könnyű... neki mindent megadott az élet. De ők inkább csak másokon vezetik le a feszültséget minthogy valamit is tegyenek saját magukért. Most van felnövőben egy olyan társadalom aki csak elvár, semmit sem tesz, és hőbörög ha nem kapja meg ami szerinte neki jár.

2016. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Nah, szépséggel nem sok minden jön, csak azok hiszik ezt, akik nem tartják magukat szépnek. Nem a csinos pofim segített felvételizni, hanem a kreativ ötleteim, nem a csinos pofimnak köszönhető, hogy évfolyam első vagyok, hanem mert a belem kidolgozom. A jó gyakorlati helyemet nem a két szép szememért kaptam, hanem mert leleményes voltam és kihasználtam azokat a lehetőségeket, akik ott voltak mindenki más előtt az évfolyamon.

Az emberek mindig ellehetetlenítik és semmibe veszik a sikereidet, mert könnyebb nekik azt hinni, hogy a külsőd miatt kapsz meg minden jót, mint hogy elfogadják, hogy ha fele annyi energiát adnának bele a dolgokba, mint te, akkor nem lenne ennyi idejük másokon csámcsogni, hanem talán ők maguk is tartanának valamerre az életben.

2016. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is bak vagyok ::333
2016. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván naivság azt gondolni, hogy a szép emberek nincsenek előnyben. Ettől függetlenül én kerülném az ilyen embereket, mert csak lehúznak. Nem te tehetsz róla, hogy ők kevésbé szépek.


24/F

2016. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akik az átlagnál szebbek, szeretik hangoztatni, h ők mennyit küzdöttek a munkáért meg a jó gyakorlati helyért, de abba nem gondolnak bele, h más is ugyanúgy küzdött, mégsem ők kapták meg az áhított helyet, hanem akire felállt a felvételiztető farka.


Igenis könnyebben boldogul az, aki kivételesen szép (most nem az olyanokra gondolok, akik sok munkával kihozzák magukból a maxot, hanem azokra, akik alapból, smink nélkül, szép ruhák nélkül is szépek, mert ilyennek születtek)


Elég csak megnézni egy fősulis vizsgát, ahol a széptől kevesebbet, könnyebbet kérdez a tanár. Vagy álláskeresésnél, mikor két hasonló kvalitású közül egyszerűen a szépség dönt, h ki a jobb csaj. A jó csajnak ugranak, hogy segíthessenek a babakocsival a buszon, a kicsit túlsúlyos anyuka meg fújtat, szenved és mindenki végignézi.

A szép kislány már az oviban is előnyt élvez: az ő haját fonja be óvónéni, ő állhat elöl a sorban, ő foghatja az óvónéni kezét, stb. A többi gyereknek fáj ez a kivételezés.


Nem, nem kell elcsúfítani magad, de ne vitasd, h ez életed gyakorlatilag ki van párnázva. Mondom ezt úgy, h én sem vagyok ronda, de nem kimondott szépség. Nem az, kitől egyből megbolondul a felvételiztető bizottság és nem számít se nyelvtudás, se tapasztalat, se semmi az égvilágon, fel vagyok véve.

2016. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is bak vagyok *.*

Fosd le az irigyeket

2016. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7, Nem mindenki pozitiv iranyban kivetelezik a szep lanyokkal. Sokan direkt bosszut allnak rajtuk mert nekik nem jutott szep lany.


Es sokan eloiteletesek abban is hogy egy szep lany csak hulye lehet. Es a felvetelizteto ember eloitelete dont altalaban.

2016. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7 es, egy részről igaz amit mondasz. De, és ott a de, nagyon sok embernek csak a szájja jár. Tenni nem képesek. Nem azt kell lehordani a földig akinek könnyebb a dolga mert mondjuk szebb, vagy okosabb, vagy beleszületett a jóba.

Kérdem én, attól változik az ő helyzetük?? Jobb lesz nekik, előrébb jutnak az életben? Tudod a választ szerintem...azon kéne inkább legyenek hogy megkérdezzék maguktól én mit teszek magamért, a jövőmért. (azon kívül hogy másokat becsmérlek)



Még mielőtt letámadna valaki, normális szülői háttér, támogatás nélkül jöttem el otthonról, annak idején. Nem volt hátszelem sehol. Ráadásul férfi is vagyok szóval még a lábam sem tudtam széttenni:) De felküzdöttem magam, nem volt könnyű, nincs is még vége, de legalább már látom a fényt az alagút végén. Feladtam bizonyos dolgokat, tettem olyan dolgokat amiket más nem tett volna, mert az megerőltető, nehéz, meg hogy az nem élet mondták. Hát barátom most én mondom ha neked az élet hogy a hiteles kocsidért, házadért robotosz akkor csak hajrá, mert annak idején büdös volt tenni valamit is. A rendszert meg másokat hibáztatni könnyebb volt...

2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!