Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az is bak ha jól nézek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is bak ha jól nézek ki?

Figyelt kérdés
Amikor asztaltársaságban többekkel beszélgetek(mindenki mondja a gondját baját)akkor én is előadom hogy mennyit kell tanulni, diákmunkázni ez az amaz izé-hozé.De kb bekussoltatnak ott helyben hogy inkább ne is szóljak semmit mert nekem mint jó nőnek meg "fincsi falatnak" csak akkor kezdődik el az élet amikor már nem leszek elég fiatal és vonzó hogy bármit csakúgy megkapjak. Rendre elmondom hogy sztem nem én vagyok az akinek a fejéhez ezt hozzá kéne vágni mert nem szexeltem soha azért hogy előrébb jussak, de nekik rögeszméjűk hogy így is könnyebb nekem az életem mint nekik.Most akkor csúfítsam el magam vagy mi????

2016. jan. 30. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 7-es vagyok, félreértettek, nem irigykedem, mondom, én sem vagyok csúnya, nem panaszkodhatok. Az életemre sem, szó szerint mindenem megvan. (lekopogtam)


Én csak azt mondom, hogy már kutatások is bebizonyították, h aki szebb ,az a nyerő. egész iparág épült erre, mert mindenki szebb akar lenni. Vajon miért? CSak nem azért, mert szebb külsővel sikeresebb az ember? Nem kell pszichológiai tanulmányokat olvasni, elég megnézni itt ezen a oldalon hányan sírnak, h a külsejük miatt nem kellenek senkinek.


Ma akkor a munkanélküliség, h a munkaadó akár mellméret szerint is válogathat a jelentkezők közül és válogat is.


Hiába mondod utolsó, h csak küzdeni kell és lesz minden. Ez ma már kevés. Nekem is volt állásinterjúm, ahol már csak 3-an voltunk az utolsó körben. Mindent beleadtam, sikerült a legjobbat kihoznom magamból plusz pozitív benyomást is tettem és még egy kis protekcióm is volt, mégse engem választottak. Volt szerencsém megismerni a nyertest a cég egyik rendezvényén. Egyszerűen gyönyörű, hibátlan a csaj külsőre. El is hiszem, h onnantól se kép, se hang nem volt, amint ez a csaj belépett az interjúra. ki ne akarna együtt dolgozni egy szupercsajjal, még akkor is, ha folyton javítgatni kell, meg ellenőrizgetni, idegbajt kapni, mert megbízhatatlan? (ezeket hallottam vissza róla, de engem ez már nem vigasztalt, neki nyugdíjig klassz munkahelye lett, én továbbra is keresem az igazit) Bármennyire is megértem és elfogadom a döntést, a mai napig rosszul esik.

2016. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11 továbbra is igazad van. Valóban van hogy hiába küzd az ember, nekem is voltak vakvágányaim. Az is igaz hogy a szebb szimpatikusabb embereket előnyben részesítik, de ez sem minden helyzetre igaz. Egy jó adag szerencse is kell az élethez, hogy az adott helyzetben például amit mondtál állásinterju sikeres legyen. Teszem azt nincs ott ez a csaj, lehet te kapod meg az állást, és ez már a szerencsén múlik.

Én is olyan helyzetben vagyok, hogy a pozíció amibe vagyok, azért üresedett meg mert az elődöm úgy gondolta hazaköltözik. Na most van vagy 200 ember a cégnél abból szerintem volt kb 5 potenciális jelölt, akire gondolhattak előrelépés terén, engem választottak mert azt mondták látják rajtam az igyekezetet, hogy megbízható vagyok. Na ez is egyrészről szerencse, és időzítés kérdése volt. Jókor voltam jó helyen. De az is igaz ha egy tróger haszontalan, munkakerülő lettem volna mint a többség, akkor nem engem választanak. Nekem itt bizonyosodott be érdemes volt éveken át keményen dolgozni.

2016. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7-es:Unokatesóm mesélte,hogy a Károlyn volt egy előadója,aki az összes szép,szőke és kék szemű nebulócsajt megbuktatta.Na?
2016. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!