Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő túl jó pasi hozzám. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő túl jó pasi hozzám. Miért érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Ő hihetetlen jóképű, okos, sikeres, míg én teljesen átlagos vagyok, mind külsőre, mind belsőre. Egyszerűen nem értem miért érdeklődik irántam. Előző barátnője nagyon csinos és szép lány volt, viszont többször megcsalta. Lehet hogy azért szeretne velem lenni, mert én az a tipikus rendes lány vagyok, és biztos nem fogom megcsalni?


20/l


2016. jan. 30. 20:41
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Vagy....esetleg...netalántán...neadjisten...talán jobban tudja magáról,hogy ki tetszik neki/kit kedvel,mint te?
2016. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
100%

neki gondolom tetszel,hacsak nem csak egy skalpot akar


próbáld ki , és ne gondolj ilyen lebecsülő dolgokat magadról

2016. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért akar veled lenni, mert TETSZEL NEKI és VELED tervez!


Neked pedig önbizalom hiányod van, mert csak az ilyen emberek vallják azt magukról, hogy túl kevesek a másikhoz és megkérdezik, pl. itt, hogy "Miért érdeklődik irántam?" Mert egyszerűen képtelenek felfogni, hogy ők is ugyanolyan jók lehetnek a másiknak, csak hát, mivel nincs önértékelésük és önbizalmuk az ilyen egyéneknek, ezért nem is tudják elhinni, hogy őket is szeretheti valaki!

2016. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság mindig valahol félúton van.Te jobb vagy mint gondolod,ő meg úgy gondolja nem kell a külsőnek káprázatosan szépnek lennie.Már megjárta a szép lányokkal,most inkább már csendesebb vizekre evezne,de ezt nyugodtan veheted akár bóknak is.
2016. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg azert erdeklodik irantad mert tudja hogy konnyen megkaphat es nincs kedve sokat kuzdeni egy nagykepu lanyert?
2016. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az én barátom is sokkal jobban néz ki, mint én, mégis engem választott
2016. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Remélem, hogy igazatok lesz, és tényleg csak simán szerencsém van, és tetszem neki. Nagyon jó lenne, mert tényleg kedvelem :)
2016. jan. 30. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kishitű! Mindenkinek vannak olyan értékai, amit ő maga nem lát meg, de ez nem jelenti azt, hogy más nem fedezheti fel ezeket! add magadat és érezd jól magam vele! Ennyi az egész!
2016. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!