Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos volt vagy túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt vagy túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, meg kérdezte hogy nem-e várom meg. Mondtam hogy nem menj csak el egyedül tornászni. Úgy volt azért találkozunk később mert ő tornászik. Beszélgetünk de nem írt vissza, azt mondta tornászik. Közben küldött képeket, miközben a ruha boltban vásárolt. Aztán találkozunk, beszélgetünk. Majd a tornász csaj felhívja, lehetett hallani a beszélgetést. A barátnőm csak ennyit mondott neki bocsi. Mikkor végeztek a beszélgetéssel meg kérdeztem hogy te nem voltál tornászni? Azt mondta nem mert 6-ig voltak csak. De mondom fél5 kor végzel , ott van 10-15 percre hogy hogy nem értél oda? Miért mondtad akkor hogy tornázol? Azt válaszolta mert később végeztek a munkába, meg út közben tornászott. Az oké hogy később végeztek , mert tényleg csúszott a fizetésük és ma kapták meg. Azt mondta tudtam hogy ez miatt lesz a vita, de akkor miért kell ilyet hazudni ha tudja. Az is fúra volt, hogy nem írt vissza miközben látta pedig vissza szokott. Meg amikor találkoztunk, azt kérdezte hogy mondhat-e valamit hogy nem-e fogok meg haragudni. Mondtam persze, de csak annyit válaszolt hogy szeretlek. Abban biztos vagyok hogy nem csalt meg nem olyan. Mikkor végre újra kezdet a bizalom felépülni , tessék sikeresen el intézi. Meg próbál hülyére venni, gondolhattam volna hogy ez lesz. Igazából egy hónap próba időn voltunk , hátha meg tudjuk oldani a kapcsolatot. Próbáltam teljesen mindent bele adni, hátha újra jó lesz minden. Teljes mértékben őszinte voltam vele, akkor miért hazudik? Nem értem miért rombolja, játszik a bizalommal. Lehet nem csak hazugság de a többi mellet nem nagyon fér el. Legalább most már nyugodtan le tudom vele zárni, nekünk nem megy erőltetni meg felesleges.

2015. júl. 16. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem nagy hazugság*
2015. júl. 16. 22:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóóóóóval. Nagyon fontos kérdés: hány évesek is vagytok?
2015. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőd? Ha igen, hagyd el, mert amelyik hazudik, az másra is képes

Össze akarsz vele jönni? Ne!

2015. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hűséges de már tényleg újra kezdet, a bizalom felépülni. Nem is értem mire jó...
2015. júl. 16. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a sztorit, zavarosan írsz és a helyesírásod is akadályoz. Szóval amit ki tudok hámozni, hogy a csaj kérdezte, hogy megvárod-e, de te nem akartad, aztán mégis egész délután a seggében voltál, üzenetekkel bombáztad folyamatosan, végül találkoztatok, akkor kiderült, hogy nem volt tornázni, amin te valamiért meglepődtél, holott a csaj küldött neked fotót egy ruhaüzletből... vagy csak nem tudsz értelmesen fogalmazni, mert ideges vagy most, vagy teljesen fogyatékos vagy. Gondold át ezt a történetet még egyszer, mert szavamra nem látok semmi furcsát, semmi olyat, ami miatt ki kellene borulni.
2015. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

22:18 as

Az a baj a kérdéseddel kérlek szépen, hogy találkoztam én már 18 éves érett felfogású emberrel , de 30 éves gyerekkel is. :) De igazából jogos!

2015. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltévedtél, kérdező. Ez itt a Felnőtt párkapcsolatok kategória...
2015. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!