Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valntin napra, szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valntin napra, szeretnék a barátnőmnek ajándlkozni virágot. Csak nem tudom, hogy rózsát vagy orhideát? Rózsát egykicsit túl sablonosnak tartom. Az orhideá meg nem tudom mennyire illő ajándékozni? Véleméyket kérek, hogy rózsa vagy orhidea?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti az orchideát,akkor lehet azt is szerintem :)
2016. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

melyiket szereti?


mindkettő lehet egyébként :D

2016. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármelyiket adhatod, az a kérdés, hogy ő minek örül. Én például egyáltalán nem érzem, hogy a rózsával baj lenne, ha sablonos, akkor is örülök, az ezrediknek is.

Az orchideának szintén.


A barátnőd melyiket szereti jobban?

2016. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a nyerő, amelyik fajtát a hölgy szereti. Én pl. bármikor örülnék egy csokor tulipánnak.

Az általad említettek közül nekem az orchidea tetszene jobban.

2016. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A virág önmagában sablonos Valentin napon,szóval szerintem a rózsa jobb választás lenne,de ha az orchideát jobban szereti akkor azt :)
2016. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szokás, de én sajnálnám az orchideát, ha csak nem cserépben adod, akkor viszont sok dolog van vele, és nem tudni hogy a barátnőd mit szólna hozzá. Ha sablonosnak tartod a rózsát, válassz valami egyedi színűt.
2016. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!