Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi elérte, hogy kedvelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi elérte, hogy kedveljem, de azutan megváltozott. Miért?

Figyelt kérdés
Epekedett utànam...megkedveltem..erre mikor mondtam neki,hogy én is kedvelem,csak odavetette,hogy ezzel mt csinàljon,ő nem hiszi el,azóta csak én szaladok utàna,én keresem...ennek mi értelme volt?
2016. jan. 31. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak kihasznált, vagy hülye. Nem kell vele foglalkozni, találsz normálisabbat is.
2016. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

1.Elérte amit akart,hogy érdekeld."Zavarta,hogy nem vetted figyelembe"

2.Nem hisz neked úgy érzi átverted

3.3. fél lépett a kapcsolatba a még te leszartad ő foglalkozott vele.

2016. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem is az, hogy sokáig várattad.. De hát ez van, parancsra nem lehet megkedvelni senkit.
2016. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!