Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajoktól, nőktől kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoktól, nőktől kérdezem, ha ti pasik volnátok, ti fizetnétek szexért, vagy inkább kivernétek magatoknak és a pénzetek is megmaradna?

Figyelt kérdés
A kèrdès: Prosti( hús vèr pina) , vagy farokverès( pl neten egy dögös csajra)?Ès a pènzed is megmarad

#prostituált #farokverès
2016. jan. 31. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
egyenesen a pénzre kell ráverni ;)
2016. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
utóbbi. Prostihoz sose mennék!
2016. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Alapból elítélem a prostitúciót.

Soha nem fizetnék a szexért sem.


Ha csak annyiban változnék, hogy hetero férfi lennék, szerintem lenne barátnőm, aki szerelemből és élvezetből fekszik le velem.


A pasi ismerőseim is mind így csinálják.

2016. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Utóbbi, prostihoz nem mennék. De nőként is volt bennem annyi, hogy egyetemet végezzek keményen dolgozzam, munka mellett a családot is összetartsam és egyedül is jól meg tudnék élni. Szerintem férfiként is rendbe tudnám tenni magam annyira, hogy fentarthassak egy normális kapcsolatot/házasságot.
2016. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
lenne egy cuki kis barátnőm, akit imádnék és ő viszont :)
2016. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Mekkora tévedésben élnek a nők,akiik ide magyaráztak valamit... pff...

Átlagos kinézettel férfiként soha nem lenne barátnőtök,mert a nők elvárásai külső terén ennél sokkal több.

Tehát ne álmodozzatok már itt,esélyetek nem lenne a nőknél.

Szóval gyerünk csak,én bármikor cserélnék szívesen egy átlagos kinézetű nővel,de a nők kezdeni nem tudnának mit a helyzettel.Nemhogy sikerülne is bármi.

Itt nem úgy megy,hogy megvárod míg odamennek hozzád,és majd válogatsz.

Itt vért izzadva,úgy hogy minden tőled telhetőt megteszel érte,sem sok esélyed van arra sem,hogy egyáltalán egy randira elmenjen egy nő veled...

24/F

2016. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Álmodozik a halál. Én egész életemben tettem azért amit el akartam érni. Nem tudhatom milyen pasinak lenni, de nem látom be miért jelentené az azt, hogy itt nyivákoló szeretethiányos idióta legyek, aki boldog-boldogtalant lehülyéz mert nem osztja a nézeteit.
2016. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-ossal nagyon egyetértek!!!
2016. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értelmeset is lehet ám kérdezni!
2016. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!