Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 34 és egy 24 éves együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 és egy 24 éves együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én vagyok a nő, a fiatalabb.. elég érdekes a kapcsolatom egy ismerősömmel, aki 34 éves. Isteni a szex (párszor lefeküdtünk), gyakran flörtölünk, de nem igazán tudom eldönteni, hogy mi van. Nem akartunk beleugrani egy komolyabb kapcsolatba egyből, mert még nem éreztük ennek szükségét, de én valahogy nem is tudom eldönteni mit akarhat.. Néha annyira kevésnek érzem magam hozzá. Mindketten dolgozunk, én még mesterképzésen tanulok is mellette, szakmailag felnézek rá.


Egy 34 éves láthat jövőt egy 24 évessel? Nyilván akad aki igen, de alapvetően tapasztalatra vagyok kíváncsi. Lehet hogy csak én becsülöm alá magamat és egyébként elérem azt a szintet amit ő elvárna.. A laza szex és flört az simán megy, de nem igazán tudom, hogy komoly kapcsolatra is el tudna e képzelni. Persze majd kiderül, ha úgy alakulnak a dolgok, de kíváncsi lennék a véleményetekre.


2016. jan. 31. 19:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mert én miért ne akarhatnék szexkapcsolatot? Gondolod, hogy mint én naiv, akit elcsábítottak?!

Nos eleinte még én féltettem az ő érzéseit, mert én csak szexet akartam.

2016. jan. 31. 20:04
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Hulladék felfogásod van.
2016. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mit akarhat?

valószínűleg szexelni akarhat.

ha nem adja semmi jelét annak, hogy komolyabbra is tervezne.

de ahogy elnézem,az elején te se akartál beleugrani.

nem igen hiszek abban, hogy az ilyen laza kapcsolat komolyabbra szövődik.

persze megesik,de...ritka.

2016. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom, de ez már más kérdés. Nyilván ennek a férfinak is hulladék a gondolkodása.
2016. jan. 31. 20:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Szexelni nyilván akar. :D És igen, én sem akartam egyebet. Még most sem igazán tudom, de azt érzem, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz érzelmileg. Viszont nem tudom, hogy valóban felérhetek e hozzá, vagy sem. Hogy egy 34 éves felnőtt férfi, aki már elég sok mindent elért az életben, láthat e potenciális partnert egy fiatal nőben, aki még csak bontogatja a szárnyait a munkában és egyelőre még tanul is mellette.
2016. jan. 31. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, lyuknak tekint. Olyan bugyuta ember vagy, szégyen, hogy ilyenek járnak egyetemre.


Egy diplomás ember.

2016. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bugyuta vagyok, mert szeretem a szexet? Oké. :D

Nem kergetek hiú ábrándokat, nem koslatok utána naivan, miközben csak egy lyuk vagyok neki (ha így is van). Ez a szituáció egyelőre nekem rendben van. Én egy lyuk vagyok neki, ő meg csak egy fsz.


A lényeg, hogy nem hiszem, hogy azért bugyuta lennék és szégyen lenne az, hogy egyetemen tanulok, mert szeretem a szexet és nem kell kapcsolatban élnem ehhez...

2016. jan. 31. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy szereted a szexet, hanem az, hogy azt hiszed, ezzel fogsz meg egy férfit. Aztán majd szex után reménykedsz, mint a kérdésedben is, hogy beléd szeret, meg tervez veled. Ember, megkapjaa puncit tőled, miért akarna ennek fejében komolyat tervezni? Ingyen adod, nem támasztasz követelményeket vele szemben. Szememben nem vagy nő, csak egy buta 3,14csa.
2016. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy ezzel fogok meg egy férfit?! Ennyire fogyatékos vagy?! Szövegértés?!


Csak szexet akartam tőle..És egyelőre még mindig itt tartunk, de úgy érzem közelebb kerültünk érzelmileg, én meg nem tudom eldönteni, hogy egyáltalán működhetne-e a korkülönbség miatt..


Szerinted ez így azt jelenti, hogy én dugtam vele, abban a reményben, hogy majd összejövünk? Gondolkozzál már..

Azt sem tudom akarok-e egyáltalán komolyabbat.

2016. jan. 31. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj senki sem jós itt ezen az oldalon. Lehet jó vagy neki egy két numerára, de lehet hosszútávon is bejönnél neki. Most mi szerinted miből tudnánk megmondani melyik verzió fog bekövetkezni?


Saját magam 33 éves fejjel nem igazán akarnék semmit sexen kívül egy tőlem 10 évvel fiatalabbtól. Mivel más a gondolkodása egy korodbeli embernek. Te még csak most fogod átélni azokat a dolgokat amiket én már átéltem. Ez rengeteg probléma forrása lehet, ha választhatnék, nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Csakis kizárólag szexuálisan érdekelne a dolog. Persze ez is egy ok, és biztos élvezném is, de komolyat nem tudnék elképzelni.

De közelíthetek a másik irányból is, elveimet feladva.

Ha nagyon de nagyon sok lenne bennünk a közös, nagyon jól megértenénk egymást, tényleg hiper szuper lenne minden, akkor lehet megkockáztatnám hosszabb távon is a kapcsolatot.

De látod itt jön az hogy semmi másról nem írtál csak a sexről. Nekem viszont koránt sem a sex a minden, egy kapcsolatban. Sok férfinek viszont igen, ezért elképzelhető hogy a barátod sem akarna mást.

2016. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!