Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki el tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki el tudja viselni, ha nem neki van igaza?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek érvei, mindent megcáfoltak, amit felhozott. Van, aki elismeri, hogy tévedett, vagy mind csak hajtja a magáét, míg rá nem hagyják?
2016. jan. 31. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nemfüggő.
2016. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

El tudnám...ha lenne ilyen:D

Nem,amúgy igen. De ez nőknél is előfordul. Bőőőven.

2016. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán, de mint írták nőknél is van aki csak azért is fújja a magáét, még akkor is ha minden dologban megcáfolták.
2016. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:

én

de én is elvárom ua. ezt a nőtől

2016. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mondj valamit és majd eldöntöm...
2016. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Van bizony :D
2016. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen férfi vagyok, hanem olyan, aki tudja, hogy senkinek sincs igaza, mégis mindenkinek igaza van. Ha nem érted, elmagyaráznom: a saját szempontja szerint mindenkinek igaza van, viszont egy szempont nem egyenlő a teljes igazsággal. Olyan férfi vagyok, aki belátja ezt, és nem erőlteti rá másra a nézőpontját, mert tudja, hogy a másik ember véleménye is egy nézőpont.

Egyébként szerintem a nők jobban próbálják ráerőltetni a nézőpontjukat a férfiakra. Legalábbis a családomban én mindenhol ezt tapasztalom.

2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát lhet van, de az tuti hogy nem politikus vagy rendőr.
2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne! De most nekem is lenne egy kérdésem hozzátok, csajok. Amikor egy férfi fejet hajt és elismeri, hogy nektek volt igazatok, mi a rőfes p#csért nézitek le az illetőt mindezek után, hm?
2016. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csatakozom a #9-eshez. Ezt kérdezem én is?

A férfiak jellemzően ilyenek, a nők kiváltsága az agyatlan makacskodás.

2016. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!