Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki el bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki el bírja viselni kapcsolatban, hogy a barátnője, ha mulatozik, mindig iszik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alkoholista, ezt leszögezném. :) De mulatozós társaságból származom. Ugyan nem diszkókba járunk, hanem baráti összejövetel, házibuli, koncert, de ilyenkor szinte mindig iszok. Először sört, aztán pálinkát, bort, és nem csak becsiccsentek így, hanem rendesen berúgok. Nem csúszok-mászok, nem hányok, de berúgok, na. :D Ilyenkor szoktam ám nagyokat táncolni is... Eddig nem volt komoly kapcsolatom, nem is tartottam rá igényt - igazából most sem tartok, csak érdekelne valamit. Az, ha összehozna a sors egy pasival, aki komolyan akarna tőlem valamit, én pedig tőle, vajon el bírná-e viselni, hogy én néha bizony jól berúgok... Van ilyen férfi? :D Én szeretek mulatni, fiatal vagyok, tehát lemondani nem fogok róla.


L21


2012. dec. 27. 15:08
1 2
 1/12 Patrik24 ***** válasza:
Én ezért szakítottam az előző barátnőmmel. De szerintem ez a férfiak többségét nem zavarná.
2012. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen férfi nincs a világon fellelhető mintegy három és félmilliárd között.
2012. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem bírnám...


22/F

2012. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is baromira zavarna az, hogy én itthon ülök te meg eléggé illuminált állapotban rázod a feneked idegen pasiknak. Ha így folytatod még jó sokáig nem is lesz komolya kapcsolatod.
2012. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt hosszútávon nem.

Sok párocskát ismerek és úgy 20-ból 1 párocskánál piál a csaj. De a pasija ilyenkor nem is mutatkozik vele.

2012. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja meg a másik gond...hogy nehezebb leitatni...
2012. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azt embert minősíti a partnere.

az ünnep/társasági összejövetel meg nem más,mint nyilvános szereplés.

tehát a válasz nem.

2012. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"az ünnep/társasági összejövetel meg nem más,mint nyilvános szereplés."


Nálunk 1 józan ember sem szokott lenni... :)

2012. dec. 27. 15:27
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

nincs ilyen férfi szerintem.


Csak csendesen: nincs rondább látvány mint egy részeg nő.

2012. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, erre számítottam. :D Sebaj, MAJD megváltozok. :D
2012. dec. 27. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!