Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha csaj ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha csaj ír ki kérdést záporoznak a privik, de ha fiúk akkor minket lexarnak a lányok?

Figyelt kérdés
Főleg annak tudatában hogy sok lelkisérült, csalódott lány van itt, és nekik ugyanúgy lehetne pár billentyűleütéssel halászni a zavarosban..
2016. jan. 31. 23:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Ez az olyan kettős mércék egyike, mit amilyen az is, ha a csaj csalja a csávót akkor az is a csávó hibája, a nőknek szabad válogatni, nekünk nem stb.
2016. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
:) Számtalanszor kértem már srácokat, hogy legalább egy képet, légyszi, de semmi.
2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
22%

#"


kár, hogy rögtön küldenéd napiszarra a főnökeidnek.

2016. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%

Igen, a privik. Amik a nemi szervemről és a fehérneműmről szólnak.


Van női nick-ed? Csinálj egyet, hogy magányos vagy. Nem teszed zsebre, amit kapsz.

2016. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
32%

#4


Legalább válazthatsz egy szépet és máris jöhet... A agy semminél jobb.

2016. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Hidd, el annyira hülye vagyok az ilyen technikai dolgokhoz, hogy még a moderátornak se tudnék itt írni. Ahhoz meg, hogy oda kikerülj, tényleg elég pocséknak kell lenni, nem hiszem, hogy itt bárki olyan szintű lenne. Fejben van inkább gáz.
2016. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Én csak személyleírást, képet szoktam kérni :D

Ezekszerint vannak olyanok akik túllőnek a célon?

2016. jan. 31. 23:19
 8/35 anonim ***** válasza:
52%

Mert mi azt tanultuk, hogy hagyni kell, hogy a férfi tegye meg az első lépést, mert:


- a vadászösztön, ha nem kergethet, nem vagy neki értékes

- ha nőként te lépsz, agresszívnak tekinthet, a passzivitás a nőies

- megfosztod a férfiasságától

2016. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Akkor fussunk össze holnap és megmondom csúnya vagy-e. Nem viszek telefont, se rejtett kamerát. :D
2016. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Fussunk :D

De privibe ird meg, mert sok rosszakaró bannoltatni fog :D

2016. jan. 31. 23:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!