Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, megöltem a csávót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, megöltem a csávót örökre? :D Férfiak véleménye most nem mozgat a témában, mert egymást védik.

Figyelt kérdés

Jelzők, amivel illettem:

Beteg, nem normális, jellemtelen, gerinctelen, érzéketlen, gyáva, sz.em.ét, EQ és IQ hiányos.

Illetve még megkoronáztam: a külső szép, de a belső egy Ft-ot nem ér szöveggel.


Mielőtt sokan megsértődnének rajta. Gyakorlatilag azért kapta, mert hü.lyé.nek akart nézni illetve, mert nem volt őszinte és nem túl korrekten pörgette a lapokat sem. Úgyhogy így éreztem helyénvalónak, ha egy öntelt, beképzelt pasast most kicsit megsorozok ilyenekkel.


A hatást elértem, a kérdés, hogy mennyire. mennyire gyorsan heveri ki egy beképzelt ürge a komolyabb osztást.?



2016. febr. 2. 13:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nőként: még van hová fejlődni.

Ez akkor a tuti, ha mosolyogsz is közben, és úgy küldöd el délvidékre, hogy nem csak darabokra töröd, de igazából még csúnyát se mondasz rá.

Viszont minden mondatod igaz, megcáfolhatatlan, és pengeéles.

Az sem hátrány, ha nem a neten kell utána dicsekedni vele, mert jó sokan hallják a megszégyenülését, és ki is röhögik, neked meg gratulálnak.


Láttam én már felnőtt férfit utcán sírni. ;)

És nem kellett megerősítést keresnem, hogy mennyire tiportam sárba.


Utána nem szenvedett abban a kényszerképzetben, hogy ő főnyeremény lenne.


A csávót legfeljebb sértegetted, most hisztisnek tart, és ennyi, sőt valószínűleg azt sem érti, miért mondtál rá ilyeneket, azon kívül, hogy bántani akartad. Legyint egyet, elvégre ez nem igaz, ő a főnyeremény, és megy tovább.


Az extra szánalmas, hogy a haverjait hőmérőzöd, mennyire sikerült lealáznod, mennyire vette a lelkére.


Egy igazi földbe tiprás után emelt fővel hátat fordítasz, és soha többé vissza se nézve eltipegsz a kis körömcipődben a helyszínről.

Ezzel az érdeklődéssel csak biztosítod arról, hogy nem közömbös a számodra.

2016. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21. Mosolyogva mondtam. Pontosan tudja miért kapta. Viszont valóban, nem kellene hátranézni, de most lehet aljasnak fogsz tartani, de van bennem kis rosszindulat. Pont ezért akartam tudni mennyire bántottam meg. Nagyon megakartam. És ahogy hallom, célt értem. És engem, kövezzenek meg érte, de ez elégedettséggel tölt el.
2016. febr. 2. 15:28
 23/30 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kérdező, a 19-es vagyok, és eléggé melléfogtál, mert nő vagyok. Ajjaj.
2016. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%

még mindig nem értem mi a kérdés?

vagy inkább ilyen óvoda szintű dicsekvésről van szó?

már ne is haragudj, de elég szegényes érzelmi és értelmi intelligenciával áldott meg a sors, ha abban leleld örömöd hogy ide kiírod egy kérdésben, "milyen faja csaj voltál", "hogy odatetted magad"

szerintem a lehető legjobb dolog történt az illető férfival, hogy végül semmi köze nem lett hozzád.

és félreértés ne essék, nem védem az embert mert azt sem tudom kiről meg miről van szó, de az amit te itt leművelsz iszonyatosan szánalmas viselkedés.

néha napján nézzél magadba, mert nem egészséges az ilyen gonosz mérgező lélek amivel rendelkezel.

előbb utóbb magadat fogod felemészteni ezzel a mentalitással, ami részben nem is olyan nagy baj :)

2016. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mit csinalt veled hogy igy kiosztottad? Miben hazudott?
2016. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
95%
Jól van, ügyes vagy, a nyereményed 1 kg virágföld. Használd egészséggel.
2016. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak kiábrándítani magadból, kérdező, de azért szerintem valahogy majdcsak túléli a fickó. Mármint ennyibe ritkán szoktak belerokkanni. Valahogy olyan ez, mint amikor Maugli ököllel üti a dzsungel könyvében Balut, abban a meggyőződésben, hogy azt majd ez mélyen érinti, miközben a medve kb. semmit nem érez.
2016. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
25. Pl. Olyanokkal akart bennem megértést kelteni, h azt hazudtak meghalt a nagyapja. Közben kiderült, h él és virul. De ezen kívül volt több is.Aki más halálát felhasználja...az elég aljas , undorító dolog.
2016. febr. 2. 16:46
 29/30 anonim ***** válasza:
97%
Miért gondolod, hogy a férfiak egymást védik? Védi a hóhér azt aki hazug és faxkalap úgyhogy férfiként én is válaszolnék! :) A lényeg a lényeg, hogy tényleg nem szokta annyira megviselni az ilyen embert ha így "leosztod". Azt meg amit a haverjai mondanak ne vedd szentírásnak :\ ne legyél naiv nincs semmi baja örökre meg egyáltalán nem ölted meg, bocsi :\ Tényleg úgy tűnik, hogy csak fittizni jöttél ide, hogy te aztán megmutattad egy ilyen bunkónak ,hogy hol a helye csak az a baj ,h nem így van és ha így is lenne akkor sem lenne elfogadható ez a viselkedés. A legjobb amit tehettél volna az az,hogy elmondod, hogy mélységesen csalódtál benne mert azt hitted, hogy ennél jobb ember és félreismerted, ha tudtad volna ,hogy ki ő szóba se álltál volna vele. Szerintem ez egy "főnyereménynek" jobban betalál! Amiket mondtál rá már a fejéhez vágta egy tucat lány és tuti mindegyik büszke volt magára mert tényleg azt hiszik az éretlenebb gondolkodású lányok, hogy ezzel elérik a céljukat. Ha jobban érzed magad attól, hogy azt hiszed ,h most otthon zokog a sarokba hát legyen de szerintem te is érzed ,h nem így van!
2016. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj hogy ezekután lelkiismeretfurdalása lesz miattad, kezesbárány sem lesz csak mert te beolvastál neki.

Aki ilyen beképzelt, öntelt ember, az mindig az is marad.

2016. febr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!