Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik undorítóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik undorítóan a legtöbb lány a fiú barátaival?

Figyelt kérdés

Elvárják a kedvességet a törődést de nem képesek semmit se adni cserébe. Ez annyira elszomorít. A kérdésben lévő fogalmazásért bocsánat de folyton ezt tapasztalom, hogy nem becsülik meg a lányok azt aki igazán mellettük áll és szereti őket.


Bocsánat az általánosítás miatt.


2016. febr. 3. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de ez nem barátság, ahol te testi gyengédséget vársz a másiktól.

Ezt viszonzatlan szerelemnek hívják.


Nekem is vannak fiú barátaim, de ők tényleg csak barátok. Tehát én se akarok velük szexelni, ők se velem, de ettől még remekül elbeszélgetünk, viccelődünk, beülünk munka után egy italra, amíg jön a buszunk, meghallgatom a gondjait, meg ő az enyéim, stb.


Majdnem olyan, mint a lány barátaim, csak velük nem lehet megbeszélni, milyen legyen a körmöm meg mit vegyek fel moziba szombaton. :)


És nem kell őket ölelgetni, meg babusgatni, erre van a barátnőjük. Azt hiszem, szülinapkor szoktak kapni két puszit, ami mindkettőnknek inkább kicsit kínos, mint kellemes, de hát illik adni...


Többségében egyáltalán NINCS semmilyen testi kontaktus, tehát nem tapizza a hátam, ha előreenged az ajtónál, nem fogdossa a vállam, ha mellém lép, meg nem karolgatjuk egymást.

Az már NEM barát akar lenni, azt leépítem.

2016. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Költőnő? ***** válasza:
74%

akkor gondolom, ha csak barát-barát; ugyanezt elvárnád a pasibarátoktól is...

Én csak pár barátom ölelem meg, de azok közt van férfi és nő is. Azért nem fogom egyik barátom sem ölelgetni, csak mert férfi.

Illetve: nekem nem olyan barátok kellenek, aki a lelkét kiteszi értem és teper. A barátság egy természetes dolog és mint minden egészséges emberi kapcsolat: kölcsönösségen alapul. Szeretem a barátaim, mellettük állok, de ha sztem hülyék épp: megmondom nekik. Ugyanezt várom tőlük is. Aki lemegy kutyába és bólogat minden marhaságra: az (nekem) nem barát.

2016. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha már annyira várod az ölelést, akkor te nem a barátja vagy, hanem vki, aki azért barátkozik vele, mert jaj, akár lehe több is belőle. A lányok meg ált. nem ezért barátkoznak a srácokkal.


Az más kérdés, hogy környezetemben tapasztalom, hogy a legtöbb ilyen "jaj, a lányok gázok, a fiúkkal barátkozom, mert ők jobb fejek, és nem drámáznak" típusú csaj a legnagyobb drámakirálynő, és azért barátkoznak a fiúkkal, mert azt igénylik, hogy mindenki őket babusgassa meg ajnározza...

2016. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki több mint barát szeretne lenni, az kicsit túl sok filmet nézett, és megérdemli a sorsát. Egyébként volt ilyen "barátom" és én normálisan viselkedtem vele, ő várt irreálisan sokat, ami már nem fért volna bele a barátságba. Nekem barát kellett, úgy is kezeltem, nem értem mi ebben az undorító. Az meg hogy valaki pitizik egy ölelésért, nem a másik fél részéről kihasználás, ez a saját dilije.

Volt/van egyébként több mint barátom is, de ott tisztázottak a szabályok, senki sem epekszik értelmetlenül, legfeljebb a saját maga kárára. Itt tudjuk ki mit akar. Van, mikor nem érezzük fair-nek, pedig a legtisztább kapcsolat, amiben valaha részem volt - pont a szabályok miatt.

De visszatérve a barátságra, egy igaz barát nem használ ki, ha nem igaz barát, hagyd ott. Ha többet szeretnél, akkor pedig terítsd ki a lapjaidat, és vállald a következményeket.

2016. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én senkivel nem ölelkezem, se női, se férfi barátaimmal, csak és kizárólag a párommal. Ha arra vársz, hogy valaki ölelgessen, akkor szerezz egy barátnőt, a havernőktől nem várhatod el ezt!
2016. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak én hittem azt, hogy a párjáról van szó?
2016. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!