Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele menjek ebbe az egészbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek ebbe az egészbe? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már kétszer randiztam. Minden nagyon jól ment, meg is csókolt, fogta a kezem, stb. Aztán bejelentette, hogy nem akar komoly kapcsolatot (senkitől sem). Tetszik nekem a srác és neki is tetszem. Felajánlotta a barátság extrákkalt. Persze még párszor "randiznánk", hogy megismerjük egymást jobban. (1 hónapja szakítottam a több éves kapcsolatomból, elegem van abból, csak félek, hogy többet fogok érezni iránta, vagy nem tudom.. még sosem voltam ilyenbe.) Ti mit gondoltok? Bele menjek?


20L, 19F


2016. febr. 3. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ne akarj lelki nyomi lenni

egy idő után mindenki többet akar

vagy menj bele ő meg had villogjon a haveroknak az új trófeával...

gusztustalan világ :D

Mondom ezt úgy h én is voltam ebben a mókuskerékben

2016. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele.
2016. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De gáz vagy. Hagynád magad kihasználni, csak hogy ne legyél egyedül? Mi vagy te, egy ingyenluk? Nem érdemelsz törődést, odafigyelést, udvarlást, szerelmet? Neked csak a farok jut? Ne menj bele.
2016. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó lányok mennek ilyesmibe bele. Egyértelmű, hogy ki akar használni. Tudja, hogy már bevágódott nálad, most jött a duma, és azt várja, hogy körítés nélkül megkapjon. Szóval, amennyiben olcsónak és kétségbeesettnek érzed magad, csak nyugodtan, amúgy meg felejtős a csóka.
2016. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Miután minden nő és minden lúzer/papucs srác leírta a véleményét, én is leírom.


Igen, menj bele.


22/F

2016. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az 1. vagyok

Srácként mondom ne menj bele...

Nekem valahogy érzelemmentesen nem ment a dolog...

2016. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

A bunkó egoista f4szok véleményét senki nem kérdezte.

2016. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele. Nekem ez a barátság extrákkal dolog iszonyat szánalmas. Ez nekem úgy jön le, hogy két lúzer ember, aki normális párkapcsolatra képtelen/alkalmatlan/balfa.sz néha összefekszik ezzel a barátság extrákkal ürügy címén. Egyszerűen szánalmas és visszataszító. Főleg ilyen fiatalon! Ne mond már azt, hogy ez így okés...vagy hogy ez neked jó lenne...van értelme stb. Mert nem jó és értelmetlen marhaság.
2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azért mennék bele, mert egyedül vagyok.
2016. febr. 3. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg hánytam-vetettem a dolgot, és a következőre jutottam. Mivel nem mondta el a legelején, hogy mit akar, sőt, randira hívott, csókolóztatok, stb... és csak utólag nyögte ki, mit szeretne, így hagynám. Mert így tényleg úgy jön le, hogy jól megetetett és már előbb-utóbb magadtól szétteszed.

Nem egy egyenes ember, hidd el. És te fogod megszívni úgyis. A nőknek nem elemi ösztöne, hogy dugják őket, és amíg nincs olyan pasi, akihez fenntartások nélkül közeledhetnél, ott a kezed is. :)

(Ja és amúgy fiatalabb is nálad. Nee máár. :P)

22L

2016. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!