Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphatnék egy kis segítséget?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatnék egy kis segítséget? 14 éves fiú vagyok, a barátnőm 18 éves és nagyon tapasztalt. Viszont nekem ő az első, és ő teljesen szex mániás.

Figyelt kérdés

Mindennap többször is akar velem szeretkezni, de amikor nincs kedvem akkor azt akarja, hogy legalább kézzel vagy szájjal elégítsem ki. Én szivesen megteszem, de ő mindig meg akarja hálálni, ezért van hogy egy nap 5-6-szor is kiveri, és eccerűen nem érti meg hogy én nem birom ezt a tempót. Hogy mondjam el neki, hogy ne sértődjön meg?

Mellesleg ritkán ha elutazik, akkor 2-3 napig is megvagyok önkielégítés nélkül, tehát nem vagyok szexfüggő.


2010. márc. 29. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Pedofil gyanús "barátnőd" van!
2010. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
ez most kamu?? már bocsi, de 18 éves a csajod??
2010. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
ezt most nem hiszem el
2010. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
szerintem fake
2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

:D


Érdekes egy páros lehettek. Nyílt kapcsolatban nem gondolkodtatok? (Ha neked nincs kedved, akkor kereshet mást, akinek van...)

2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha fake, ha nem fake, egy választ attól még érdemel. Nem? :D
2010. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

óhmájgád :O

ez odab@sz



am beszélj vele,máshogy nem adhatod a tudtára h ez neked sok és gyors nagyon

2010. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

azt a szégyent xD

minek jár az a csaj ilyen "kis gyerekkel"? már nem azért bocsi de ez így nagyon gáz:S

2010. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kösz, ezzel most ki vagyok segitve. Nem egyszerű vele beszélni
2010. márc. 29. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk válassz a beszélgetésre olyan idő pontot, amikor úgymond "boldog"... Nem mondom, hogy rakj addig a szájába valamit, mert a harapás veszélye a kevésbé őrült csajoknál is fennáll, ha nekik nem tetsző dolgot közölnek velük.
2010. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!